- Mężczyzna kierując samochodem marki Peugeot nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy mitsubishi i doprowadził do bocznego zderzenia pojazdów. Na szczęście w zdarzeniu nie było rannych - mówi st. asp. Jacek Jeleniewski, oficer prasowy policji w Grudziądzu.
Funkcjonariusze z "drogówki" zatrzymali 52 –letniego kierowcę, od którego wyraźnie czuć było alkohol. - Sprawca kolizji zataczał się, a jego mowa była bełkotliwa. Badanie wykazało, że mężczyzna miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie, ponadto nie miał prawa jazdy - dodaje st. asp. Jeleniewski.
CZYTAJ TEŻ18-latek z Grudziądza szalał mercedesem na Strzemięcinie. Jazdę skończył na...latarni!
Kierowca peugeota wkrótce stanie przed sądem. Odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz wykroczenia: jazdę bez uprawnień i spowodowanie kolizji drogowej. Do zdarzenia doszło we wtorek ok. godz. 18.15 we wsi Mokre w gm. Grudziądz.