Stare, często już zabytkowe sprzęty pojawią się w mieście 28 i 29 czerwca. Wystawa stanowi element obchodów Dni Golubia-Dobrzynia.
Pierwszego dnia od 10:00 ciągniki i maszyny rolnicze znajdą się na parkingu przy ul. Zamurnej (w pobliżu mostu i rzeki Drwęcy. Kilka godzin później (o 16:00) zaplanowano paradę przez miasto.
W niedzielę wystawa powraca o tej samej porze, ale już w innym miejscu - na golubskiej starówce. Weekendowe spotkanie zakończy się o 17:00 w Przystani Zacisze. Organizatorem wystawy jest Klub Miłośników Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych Retro Traktor.
Wystawy z poprzednich lat cieszyły się dużym zainteresowaniem, szczególnie przyciągał - także możliwością przejażdżki - lokomobil, ciągnik parowy.
Czytaj e-wydanie »