https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Strażacy gasili pożar pustostanu przy Witebskiej w Bydgoszczy

jt
Archiwum redakcji
Kilka minut po godzinie 21 bydgoscy strażacy wrócili do bazy z akcji gaszenia pożaru, jaki wybuchł w dawnej willi przy ulicy Witebskiej.

- Ze względu na to, że wszystkie okna i drzwi budynku były zabite, a obiekt posiada trzcinowo-drewniane stropy, akcja była utrudniona - mówi nam dyżurny oficer ze stanowiska dowodzenia KM Straży Pożarnej w Bydgoszczy.

Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej, które zostały wezwane na ulicę Witebską 6 do gaszenia ognia kilkanaście minut przed 19.00. - Prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia w obiekcie, który jest pustostanem. Wewnątrz nikogo nie było - dodaje oficer dyżurny bydgoskiej straży pożarnej.

INFO Z POLSKI - przegląd najciekawszych informacji ostatnich dni w kraju - 6 lipca 2017.

Komentarze 5

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

d
ddd

a podpalcz sobie całą akcje ogladał, zreszta jak każdy swój pożar-  i to już z 5 obiekt  spalił. I jak dalej nic nie zrobią to calą dzielnicę nam spali. 

g
gaj7
"Dawna willa" spłonęła bo pewnie konserwator zabytków przygarnął ruinę pod swoja "opiekę". Może stawiał wymagania i wtykał nos w planowany remont nie dając grosza na ich realizację.
j
ja
nawet bota mają upośledzonego, skoro ocenzurował słowo: P-I-S-M-A-K...
j
ja
taki bełkot potrafił napisać tylko upośledzony umysłowo p***** z ekspressu! normalny rzetelny redaktor nigdy by czegoś takiego nie sklecił, bo by w lustro nie mógł spojrzeć... od dawna express jest brukowcem na poziomie Faktu, a więc takie idiotyzmu tutaj to codzienność!
i
iks
Tak wygląda willa w Bydgoszczy hahaha
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska