Jak ustalił prokurator kobieta poznała 22-latka za pośrednictwem strony internetowej, na której zamieszcza się zdjęcia. 22-latek podawał się za wojskowego z okolic Zielonej Góry.
W trakcie internetowej znajomości kobieta wysłała na telefon 22-latka swoje fotografie w bieliźnie i toples.
Po pewnym czasie okazało się, że 22-latek nie jest żołnierzem. Kiedy kobieta dowiedziała się, że mężczyzna kłamie, zerwała z nim znajomość. 22-latek uzależnił jednak usunięcie jej zdjęć od rozebrania się i wykonania określonych czynności przed kamerą. Powiedział, że jeżeli tego nie zrobi, to upubliczni jej zdjęcia.
Kobieta złożyła zawiadomienie na komendzie policji w Zielonej Górze. 22-latek nie przyznał się do zarzucanego mu czynu. Złożył wyjaśnienia negujące wersję podaną przez pokrzywdzoną. Mimo wszystko materiał dowody zebrany w sprawie potwierdził słowa poszkodowanej kobiety.
Zielonogórska prokuratura rejonowa oskarżyła 22-latka. Akt oskarżenia został właśnie wysłany do sądu w Zielonej Górze. Mężczyźnie grozi teraz kara do nawet 8 lat więzienia.
Czytaj też: **
Szok! Uwięził kobietę w domu pod Zieloną Górą. Miała być zapłatą za kurs**
Zobacz: Kobiety znów wychodzą na ulice w całej Polsce. "Protestujemy przeciwko każdej formie przemocy wobec kobiet"
źródło:TVN24/x-news