Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów
2 z 17
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Pracodawca: STRABAG AG Hoch- und Ingenieurbau Österreich...
fot. 123rf.com

Szukasz pracy za granicą? Oto najciekawsze oferty [stawki, wymagania]

Kierownik budowy/majster AUSTRIA

Pracodawca: STRABAG AG Hoch- und Ingenieurbau Österreich
Obowiązki: realizacja placów budowy, obsługa menedżera serwisu lub polerki, monitorowanie zgodności z celami jakości oraz przepisami BHP, ekonomiczna i profesjonalna realizacja procesów pracy
Wymagania: wykształcenie średnie zawodowe budowlane, znajomość języka niemieckiego B2 - wyższy średnio zaawansowany w mowie i piśmie, prawo jazdy kat. B
Pensja: 16,03 euro brutto za godzinę
Aplikowanie: zainteresowane osoby proszone są o przesłanie aplikacji online pod linkiem: https://jobboerse.strabag.at/single-job.php?ReqId=req21264&language=PL (w
zakładce – aplikuj). Dokumenty muszą być w języku niemieckim