Michał Mikołajczak ma 37 lat i wiele ciekawych ról na swoim koncie. Od lat oglądamy go w dwóch popularnych serialach: "Na Wspólnej" i "Pierwsza Miłość". Jego bohaterowie nie narzekają na nudę. Aktora możemy jeszcze oglądać na deskach teatru.

W 2016 roku dołączył do obsady popularnej telenoweli TVN "Na Wspólnej", gdzie zagrał czarny charakter i wydawało się, że jego wątek szybko się skończy. Jak się okazuje zaskarbił sobie sympatię widzów i jego historię rozwinięto, aż stał się jedną z bardziej lubianych postaci. Od dawna wszyscy trzymają kciuki za jego związek z Kasią, a jego zdrada wywołała wręcz lawinę komentarzy.
Koniecznie zobacz: Tak zmieniła się Anna Guzik. Zobaczcie metamorfozę Żanetki z "Na Wspólnej"
Od 2017 roku gra także w serialu Polsatu "Pierwsza Miłość", gdzie wciela się w ciekawą postać - Piotra Majczyka.
W 2012 roku zagrał jedną z głównych ról w serialu "Prawo Agaty". Podobnie jak w serialu "Na Wspólnej" wcielał się tam w postać adwokata. Serial cieszył się dużą popularnością, a powtórki produkcji chętnie oglądane są do dziś.
Studiował w PWSFTviT w Łodzi. Na profesjonalnej scenie zadebiutował 1 lutego 2009 w Teatrze Rozmaitości w Warszawie w sztuce Piera Paolo Pasoliniego Teoremat w reżyserii Grzegorza Jarzyny. [za Wikipedia]
Tak zmienił się Michał Mikołajczak
Zobacz, jak zmienił się Michał Mikołajczak popularny Darek Żbik z serialu "na Wspólnej":
