
Aleksandra Mirosław nasza złota medalistka olimpijska. Na kolejnych slajdach więcej prywatnych zdjęć naszej gwiazdy sportu.

Aleksandra Mirosław wraz ze swoim mężem Mateuszem
Aktualna rekordzistka świata we wspinaczce na czas jest związana z klubem KW Kotłownia, a jej mąż Mateusz Mirosław, był jednocześnie trenerem gwiazdy olimpiady w Paryżu.
Właśnie ukochany przyczynił się w dużej mierze do spektakularnego sukcesu Aleksandry Mirosław.
– Gdyby nie Mateusz, na pewno byłabym w tym miejscu, w którym jestem teraz. Przede wszystkim był jedyną osobą, która wierzyła w sukces od początku do końca, pomimo porażek – mówiła o swoim mężu rekordzistka olimpijska w jednym z wywiadów.

Tak wygląda mieszkania Aleksandry Mirosław w Lublinie
Aleksandra Mirosław mieszka razem z ukochanym mężem i psiakiem w ukochanym Lublinie. To właśnie w swoim rodzinnym mieście może od trzech lat komfortowo szlifować swoją wspinaczkową pasję na 15-metrowej ściance w hali sportowej Lubelskiego Uniwersytetu Medycznego.
Jednak kilka lat wcześniej sportsmenka musiała pomieszkiwać w Tarnowie, a po powrocie do Lublina trenować w remizie strażackiej.

Salon w mieszkaniu Aleksandry Mirosław
Wnętrze mieszkania jest utrzymane w industrialnym charakterze. Dominują w nim ciemne kolory oraz surowe materiały inspirowane loftem. Charakterystyczne elementy tego stylu to surowe materiały, takie jak cegła na ścianach oraz ciemne kolory, które dominują w wystroju i na podłodze z motywem drewna.
Meble są minimalistyczne i funkcjonalne, co sprzyja zachowaniu przestronności. Dom Aleksandry Mirosław jest przytulny i sprzyja relaksowi, a także aktywności fizycznej, co sugeruje obecność sprzętu do ćwiczeń.