https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Tak można rozpoznać, czy w domu są pluskwy. Oto sygnały, że w mieszkaniu pojawiły się pluskwy

Magdalena Walczak-Grudzka
Opracowanie:
Pluskwa to potoczna nazwa pasożyta Cimex lecutralius, który żywi się krwią ludzi i zwierząt. Pluskwy należą do tzw. pasożytów okresowych - żerują na ludziach czy zwierzętach tylko podczas pobierania pokarmu.Pluskwy bardzo często przedostają się z jednych mieszkań do drugich przez instalację. Pluskwy występują w miejscach, przez które przewija się dużo ludzi - w hotelach, schroniskach, akademikach czy szpitalach. Można z takich obiektów przenieść pluskwy do mieszkania na przykład w bagażu. Pasożyty te często trafiają do domów także w meblach czy ubraniach z drugiej ręki.Pluskwy domowe najbardziej uaktywniają między godziną 1:00 a 5:00 rano. Przyciąga je ciepło ciała, wydychany dwutlenek węgla i substancje wydzielane przez skórę. Gdy się pożywią, wracają do swoich kryjówek.Po czym rozpoznać, że w mieszkaniu są pluskwy? Na co zwrócić szczególną uwagę? Sprawdź teraz w naszej galerii sygnały, które świadczą, że w mieszkaniu pojawiły się pluskwy >>>>>
Pluskwa to potoczna nazwa pasożyta Cimex lecutralius, który żywi się krwią ludzi i zwierząt. Pluskwy należą do tzw. pasożytów okresowych - żerują na ludziach czy zwierzętach tylko podczas pobierania pokarmu.Pluskwy bardzo często przedostają się z jednych mieszkań do drugich przez instalację. Pluskwy występują w miejscach, przez które przewija się dużo ludzi - w hotelach, schroniskach, akademikach czy szpitalach. Można z takich obiektów przenieść pluskwy do mieszkania na przykład w bagażu. Pasożyty te często trafiają do domów także w meblach czy ubraniach z drugiej ręki.Pluskwy domowe najbardziej uaktywniają między godziną 1:00 a 5:00 rano. Przyciąga je ciepło ciała, wydychany dwutlenek węgla i substancje wydzielane przez skórę. Gdy się pożywią, wracają do swoich kryjówek.Po czym rozpoznać, że w mieszkaniu są pluskwy? Na co zwrócić szczególną uwagę? Sprawdź teraz w naszej galerii sygnały, które świadczą, że w mieszkaniu pojawiły się pluskwy >>>>> unsplash.com
Pluskwy domowe żerują nocą, a za dnia się ukrywają. Żywią się krwią ludzi i zwierząt. Jak sprawdzić, czy w domu są pluskwy? Po czym rozpoznać, że w mieszkaniu pojawiły się pluskwy? Poznaj teraz w naszej galerii sygnały, które świadczą, że w mieszkaniu występują pluskwy.

Tak można rozpoznać, czy w domu są pluskwy

Pluskwa to potoczna nazwa pasożyta Cimex lecutralius, który żywi się krwią ludzi i zwierząt. Pluskwy należą do tzw. pasożytów okresowych - żerują na ludziach czy zwierzętach tylko podczas pobierania pokarmu.

Pluskwy bardzo często przedostają się z jednych mieszkań do drugich przez instalację. Pluskwy występują w miejscach, przez które przewija się dużo ludzi - w hotelach, schroniskach, akademikach czy szpitalach. Można z takich obiektów przenieść pluskwy do mieszkania na przykład w bagażu. Pasożyty te często trafiają do domów także w meblach czy ubraniach z drugiej ręki.

Pluskwy domowe najbardziej uaktywniają między godziną 1:00 a 5:00 rano. Przyciąga je ciepło ciała, wydychany dwutlenek węgla i substancje wydzielane przez skórę. Gdy się pożywią, wracają do swoich kryjówek.

Tak rozpoznać, czy w domu są pluskwy - oto najważniejsze sygnały

Po czym rozpoznać, że w mieszkaniu są pluskwy? Na co zwrócić szczególną uwagę? Sprawdź teraz w naszej galerii sygnały, które świadczą, że w mieszkaniu pojawiły się pluskwy:

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Dom i nieruchomości

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

m
menel łódzki
Po czym poznać , że są pluskwy ?

Tam gdzie rządzi PO , tam powiązali zużycie wody ze śmieciami . Tam ludzie oszczędzając , nie używają wody , nie myją się wcale , jest bród , smród i pluskwy . W łodzi jest plaga pluskiew !!! w komunikacji mpk są siedzenia z materiału , tam też mogą gnieździć się pluskwy , bo jakiś dureń z zarządu miasta nie pomyślał , żeby zamawiać tabory siedzeniami plastikowymi . Bezmyślne rządy PO = katastrofa.
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska