MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Takie numery mieszkania przynoszą pecha. Które numery domów są szczęśliwe, a które pechowe?

OPRAC.:
Magdalena Walczak-Grudzka
Magdalena Walczak-Grudzka
Zdaniem wielu astrologów numerologia jest dokładniejsza od horoskopu. Numer podporządkowany danemu obiektowi może mieć wpływ na nasz los.Okazuje się, że numer domu i numerologia mieszkania mówią bardzo dużo o tym miejscu oraz przekazują ważne informację dla jego mieszkańców. Numer domu czy mieszkania może determinować to, jak się w nim mieszka, co czeka jego mieszkańców, jak się w nim czujemy - w jednym domu możemy podświadomie czuć się szczęśliwi, w innym smutni czy nawet przestraszeni. Numerologia mieszkania ma o wiele większy, niż mogłoby się wydawać.Niektóre numery domówi i mieszkań są uważane za szczęśliwe, inne uważa się za pechowe. Obliczenie numerologii domu nie jest trudne. Wystarczy zsumować wszystkie cyfry z adresu, czyli numer budynku i ewentualnie mieszkania. Jeżeli liczba jest dwucyfrowa, należy zredukować ją do jednej cyfry.W przesądy czy numerologię można wierzyć albo nie. Jednak warto sprawdzić, co może przynieść pecha. Niezależnie od tego, czy wierzysz w numerologię, czy raczej uważasz, że to szalone - zobacz w naszej galerii, które numery domów są szczęśliwe, a które pechowe >>>>>
Zdaniem wielu astrologów numerologia jest dokładniejsza od horoskopu. Numer podporządkowany danemu obiektowi może mieć wpływ na nasz los.Okazuje się, że numer domu i numerologia mieszkania mówią bardzo dużo o tym miejscu oraz przekazują ważne informację dla jego mieszkańców. Numer domu czy mieszkania może determinować to, jak się w nim mieszka, co czeka jego mieszkańców, jak się w nim czujemy - w jednym domu możemy podświadomie czuć się szczęśliwi, w innym smutni czy nawet przestraszeni. Numerologia mieszkania ma o wiele większy, niż mogłoby się wydawać.Niektóre numery domówi i mieszkań są uważane za szczęśliwe, inne uważa się za pechowe. Obliczenie numerologii domu nie jest trudne. Wystarczy zsumować wszystkie cyfry z adresu, czyli numer budynku i ewentualnie mieszkania. Jeżeli liczba jest dwucyfrowa, należy zredukować ją do jednej cyfry.W przesądy czy numerologię można wierzyć albo nie. Jednak warto sprawdzić, co może przynieść pecha. Niezależnie od tego, czy wierzysz w numerologię, czy raczej uważasz, że to szalone - zobacz w naszej galerii, które numery domów są szczęśliwe, a które pechowe >>>>>Karolina Misztal
Które numery domów są szczęśliwe, a które pechowe? Zdaniem wielu astrologów numerologia jest dokładniejsza od horoskopu. Znając numerologię mieszkania można określić między innymi to, jak będzie się żyło mieszkańcom. Sprawdź, jak obliczyć numerologię mieszkania i zobacz, jakie numery domów przynoszą szczęście a które mogą sprowadzić pecha. Co mówi numer domu czy mieszkania? Sprawdź to teraz w naszej galerii.

Oto co mówi Twój numer mieszkania - takie numery mieszkania przynoszą pecha

Numerologia zajmuje się badaniem magicznych właściwości liczb. Opiera się na przekonaniu, że numer podporządkowany danemu obiektowi (dom, samochód, telefon itp.) może mieć wpływ na nasz los. Charakter, upodobania, ścieżka zawodowa, zdrowie a także miłość i szczęście - wszystko to zawarte jest w numerologii.

To Cię może też zainteresować

Okazuje się, że numer domu i numerologia mieszkania mówią bardzo dużo o tym miejscu oraz przekazują ważne informację dla jego mieszkańców. Numer domu czy mieszkania może determinować to, jak się w nim mieszka, co czeka jego mieszkańców, jak się w nim czujemy - w jednym domu możemy podświadomie czuć się szczęśliwi, w innym smutni czy nawet przestraszeni. Numerologia mieszkania ma o wiele większy, niż mogłoby się wydawać.

Tak możesz obliczyć numerologię mieszkania?

Obliczenie numerologii domu nie jest trudne. Wystarczy zsumować wszystkie cyfry z adresu, czyli numer budynku i ewentualnie mieszkania. Jeżeli liczba jest dwucyfrowa, należy zredukować ją do jednej cyfry. Dla przykładu jeśli mieszkasz pod adresem 23/16 to należy dodać: 2 + 3 + 1 + 6 = 12
Jest to liczba dwucyfrowa, a więc należy jeszcze bardziej ją zmniejszyć, dodając te cyfry do siebie: 1 + 2 = 3

Liczba numerologiczna tego mieszkania to 3.

To Cię może też zainteresować

Dodatkowo każda litera alfabetu i każda liczba mają określoną wartość. Dla przykładu jeśli Twój numer domu to 42 C, prawidłowym sposobem obliczenia numeru zgodnie z numerologią jest C (3) + 4 + 2 = 9. Liczba numerologiczna tego domu to 9.

Numerologia nie uwzględnia numeru ulicy czy kodu pocztowego.

Które numery domów są szczęśliwe, a które pechowe? Sprawdź!

Niektóre numery domówi i mieszkań są uważane za szczęśliwe, inne uważa się za pechowe. W przesądy czy numerologię można wierzyć albo nie. Jednak warto sprawdzić, co może przynieść pecha. Niezależnie od tego, czy wierzysz w numerologię, czy raczej uważasz, że to szalone - zobacz w naszej galerii, które numery domów są szczęśliwe, a które pechowe:

od 12 lat
Wideo

Jak złodzieje oznaczają domy, które chcą okraść?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska