Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Targi w Bednarach 2016 - trwają przygotowania. Kiedy AGRO SHOW?

Redakcja
AGW
Największa wystawa rolnicza w Europie we wrześniu 2016 będzie miała już 18. edycję.

 

Polska Izba Rolnicza Maszyn i Urządzeń Rolniczych, która jest organizatorem targów w Bednarach, teoretycznie zakończyła już przyjmowanie zgłoszeń wystawców. Targi zaplanowano na 23-26 września 2016. AGRO SHOW tradycyjnie rozpocznie się w piątek dniem dla szkół. 

 

Przygotowania do tak dużego wydarzenia zaczynają się już wiele miesięcy wcześniej. - Co prawda termin przysyłania zgłoszeń minął 1 lipca, wciąż jednak dzwonią firmy, które chciałyby się wystawić podczas tegorocznej edycji. Na tym etapie przygotowań istnieje jeszcze możliwość, aby dopisać „spóźnialskich” do listy wystawców - mówi Hubert Seliwiak z PIGMIUR.

AGRO SHOW 2016 - targi w Bednarach: 23 - 26 września

W Bednarach pod Poznaniem rok rocznie pojawia się kilkuset wystawców. - Mimo trudnego roku dla branży maszyn i urządzeń rolniczych oczekujemy, że liczba wystawców będzie zbliżona do tej z zeszłego roku. Trzeba jednak pamiętać o tym, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom branży, w tym roku wszystkim firmom, które brały udział w wystawie AGRO SHOW w poprzednich latach, Izba zaproponowała system korzystnych rabatów. To z pewnością wpłynie pozytywnie na ilość uczestników wystawy - tłumaczy Seliwiak sposób na dobrą frekwencję.

Zobacz zdjęcia z targów w 2015 r.: AGRO SHOW -wystawa wciąż najważniejsza w Polsce [zdjęcia]

Teren wystawy zajmuje ogromną powierzchnię łącznie ponad 120 hektarów. - Obecnie powstaje plan wystawy, załatwiane są wszystkie sprawy formalne z firmami, które przesłały formularze. Dopracowywany jest plan wydarzeń towarzyszących wystawie dotyczący m.in. pokazów maszyn, seminariów, spotkań, rozstrzygnięć konkursów i innych. Od początku września zaczną się prace przygotowawcze na lotnisku w Bednarach, tak by na 23 września wszystko było w 100% gotowe - zapowiada Hubert Seliwiak.
 

W tym roku na polach pokazowych zaprezentują się agregaty uprawowo-siewne. 

Tak było na AGRO-SHOW w ubiegłym roku:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska