To był dzień napastników! Elana Toruń nie miała litości dla beniaminka [zdjęcia]

Elana Toruń - Wierzyca Pelplin
Elana Toruń - Wierzyca Pelplin Sławomir Kowalski
Pięć goli w Toruniu. Elana gromi Wierzycę Pelplin. To szóste zwycięstwo z rzędu.

Elana Toruń - Wierzyca Pelplin 5:0 (4:0)
Bramki: Kryszak (20 - karny), Kozłowski (25), Stefanowicz (37), Kraska (28, 89).
ELANA: Wróblewski (63. Dobosz), Ciach, Mysiak, Będzieszak (46. Górka) – Lenkiewicz (75. Urbański), Aleksandrowicz (68. Felsch), Kryszak, Stefanowicz – Kozłowski, Kraska

Kanonadę rozpoczęła się w 20. minucie. Faulowany w polu karnym był Filip Kozłowski, a "jedenastkę" pewnie wykonał Mariusz Kryszak. To czwarta bramka doświadczonego pomocnika i czwarta z rzutu karnego w tym sezonie.

W pierwszym meczu przygotowawczym do mundialu w Rosji Polska na PGE Narodowym zremisowała 0:0 z Urugwajem. To był wyjątkowy wieczór dla Artura Boruca, który oficjalnie pożegnał się z reprezentacją.Polska - Urugwaj 0:0. Zobaczcie memy po tym spotkaniu.Zdjęcia z meczu znajdziecie TUTAJ

Polska - Urugwaj NAJLEPSZE MEMY. To Artur Boruc skradł tym razem show!

Kryszak asystował przy kolejnym golu. Zagrywał z rzutu wolnego, a strzelcem był Filip Kozłowski. To był dzień przełamań napastników w Toruniu. Trzeciego gola strzelił Daniel Kraska, który wykorzystał sytuację sam na sam. Napastnik na trafienie czekał 12 spotkań, po raz ostatni cieszył się 23 sierpnia w Kleczewie. Jeszcze przed przerwą po czwarty bramkarza Wierzycy pokonał Maciej Stefanowicz.

Po przerwie Elana zwolniła tempo. Na kolejną bramkę kibice czekali niemal do końca meczu. W 89. minucie Kraska wykorzystał dokładne dogranie w pole karnego Patryka Urbańskiego.