Toruń Angels zadebiutował w lidze futbolu... amerykańskiego [foto]

Przebieg meczu I kwarta: 6:0 - Paweł Podlas touchdown, bieg 30 jardów podanie Rafał Kaleta; 7:0 - Szymon Jankowiak podwyższenie; 13:0 - Tomasz Kuska touchdown, bieg 15 jardów podanie Rafał Kaleta; 14:0 - Szymon Jankowiak podwyższenie; 20:0 - Mateusz Binarch, podanie 10 jardów Łukasz Kuśmirek II kwarta: 20:6 - Kamil Czajka, akcja biegowa prawą stroną 30 jardów, podanie Paweł Gajc IV kwarta: 26:6 - Szymon Jankowiak, akcja biegowa 2 jardy rozgrywającego; 28:6 - Michał Binek, podwyższenie za 2 punkty, podanie Szymon Jankowiak 5 jardów TORUŃ ANGELS: formacja ataku: Kaleta, Binarsch, Fludra, Nowak, Mierzejewski, Wierzbicki, Stempniewsk, Podlas, Mierzejewski, Budzyński, Kasprowicz; formacja obrony: Furmanek, Fludra, Mosakowski, Pińczak, Jeliński, Jezierski, Germain, Jędrzejczak, Melerski,Kempa, Wawrzyniak; formacja specjalna: Fludra, Jankowiak, Binek, Mróz, Krawczuk
Ale to był debiut! Toruń Angels wygrał pierwszy mecz w Polskiej Lidze Futbolu Amerykańskiego i od razu zyskał grono wiernych kibiców.