Zamknij

Strona Kobiet

Tradycyjne wieczory panieńskie? Już nie! Oto modne pomysły [zdjęcia]

Organizacja wieczoru panieńskiego to nie lada wyzwanie. Bardzo trudno jest zaplanować imprezę tak, by uniknąć chaosu oraz zapewnić uczestniczkom niezapomniane

fot. nadesłane

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/7] Następne

Tradycyjne wieczory panieńskie? Już nie! Oto modne pomysły [zdjęcia]

Organizacja wieczoru panieńskiego to nie lada wyzwanie. Bardzo trudno jest zaplanować imprezę tak, by uniknąć chaosu oraz zapewnić uczestniczkom niezapomniane wrażenia i doskonałą zabawę.

Anna Wais z serwisu Prezentmarzeń zaznacza, że chociaż zorganizowanie wieczoru panieńskiego wiąże się zazwyczaj z kilkoma tygodniami żmudnych przygotowań, żadna druhna nie wyobraża sobie, że mogłoby go zabraknąć. - Stał się stałym elementem, bez którego nie można wyobrazić sobie przygotowań ślubnych. Zwłaszcza, że koszty tego typu rozrywek okazują się niezbyt wysokie przy uczestnictwie kilku lub kilkunastu osób. Ostatnio obserwujemy, że panie coraz częściej wybierają spokojniejsze formy spędzenia czasu. Zależy im przede wszystkim na dobrej zabawie, rzadziej już na imprezie - mówi Anna Wais.


Organizując wieczór panieński przede wszystkim należy zadbać o ciekawe atrakcje. Możliwości jest wiele.

Jedną z nich jest party bus. To oryginalny sześcioosobowy samochód rodem z lat 70-tych, którym można przeżyć szaloną przejażdżkę w stylu hippie. Wynajęty kierowca zawiezie w wybrane miejsce, oprócz tego do dyspozycji jest sprzęt Hi-Fi, z którego będą wybrzmiewać ulubione hity.


Wideo: Info z Polski 19.04.2018

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy