Tragedia na drodze w Stalowej Woli. Nie żyje dwóch młodych mężczyzn!

ram
Jacek Rodecki/Stalówka.net
Dwaj około 25-letni mężczyźni zginęli w makabrycznym wypadku, do jakiego doszło w sobotę na drodze wojewódzkiej numer 871 relacji Stalowa Wola - Tarnobrzeg. Bmw, którym podróżowali, zjechało z drogi, „skosiło” betonowy słup a następnie z ogromną siłą uderzyło w drzewo i dachowało.

O zdarzeniu służby ratownicze zostały powiadomione po godzinie 13. Ratownicy, którzy dotarli na miejsce wypadku zastali makabryczny widok. W kompletnie zniszczonym przewróconym na dach samochodzie z tablicami rejestracyjnymi powiatu stalowowolskiego były uwięzione ciała dwóch młodych mężczyzn, częściowo rozczłonkowane. To świadczy niewątpliwie o tym, jak ogromne siły i przeciążenia zadziałały w momencie uderzenia samochodu w przeszkodę - drzewo. Także to sugeruje, że prędkość, z jaką poruszał się samochód, była duża.

Tragedia na drodze w Stalowej Woli. Nie żyje dwóch młodych mężczyzn!

Strażacy przy użyciu specjalistycznego sprzętu hydraulicznego podnieśli pojazd do góry i następnie wyciągnęli z wnętrza ciała obu mężczyzn. Rozłożono również strażackie parawany, by ustrzec gapiów przed makabrycznym widokiem.

Wstępne ustalenia wskazują, że na prostym odcinku drogi kierowca bmw z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewy pas ruchu, następnie „złapał” kołami pobocze. W efekcie doszło do późniejszych zdarzeń i tragedii.

Z naszych ustaleń wynika, że mężczyźni spieszyli się na ślub i wesele do Grębowa (odległość kilkunastu kilometrów). Jeden z nich miał być drużbą, drugi świadkiem. Wieźli ze sobą obrączki dla młodej pary. Zginęli obaj.

POLECAMY RÓWNIEŻ:
[tabela]
[tr]
[td sz=300]

Pałeczki w dłoń! Co wiesz o kuchni azjatyckiej? [Quiz]

[/td]
[td sz=300]

Wynajem mieszkania – 10 rzeczy, na które zwrócić uwagę

[/td]
[/tr]
[tr]
[td sz=300]

TOP 12 NAJGORSZYCH zabaw weselnych. W co nie bawić się podczas oczepin?

[/td]
[td sz=300]

TOP 7 grzechów kierowców ROWERZYŚCI kontra KIEROWCY SAMOCHODÓW ZDJĘCIA

[/td]
[/tr]
[tr]
[td]

Muzyczni skandaliści. TOP 9 skandalistów ze świata muzyki

[/td]
[td sz=300]

TOP 10 UCZELNI Gdzie studiować, żeby zarabiać najwięcej na etacie?

Wideo

Materiał oryginalny: Tragedia na drodze w Stalowej Woli. Nie żyje dwóch młodych mężczyzn! - Echo Dnia Podkarpackie

Dodaj ogłoszenie