Trener Zooleszcz Gwiazdy: - Chcieliśmy wygrać dla Tomka [wideo]

STYK, KW
Sathiyan Gnanasekaran zawiódł we wtorkowym meczu.
Bydgoska drużyna przegrała u siebie z Polonią Bytom 1:3 w meczu otwierającym rundę rewanżową Lotto Superligi tenisa stołowego.

W naszej ekipie zawiódł zwłaszcza Hindus Sathiyan Gnanasekaran, który przegrał dwa pojedynki (w pierwszej grze nie wykorzystał piłki meczowej w V secie). Nie popisał się też Tomasz Tomaszuk, który uległ gładko debiutującemu w Lotto Superlidze - Jakubowi Masłowskiemu (zastąpił kontuzjowanego Pawła Chmiela).

Mecz rozpoczął się minutą ciszy, aby uczcić pamięć Tomka Malinowskiego, naszego redakcyjnego przyjaciela. - Chcieliśmy wygrać ten mecz właśnie dla niego - mówił po spotkaniu Zbigniew Leszczyński, trener Zooleszcz Gwiazdy Bydgoszcz.

Zooleszcz Gwiazda pozostaje w strefie spadkowej. Kolejne dwa mecze Gwiazda rozegra w przyszłym tygodniu. Najpierw (wtorek) na wyjeździe z Palmiarnią Zielona Góra, następnie w piątek u siebie z Kolpingiem Jarosław.

ZOOLESZCZ GWIAZDA - POLONIA 1:3
Wyniki gier: Sathiyan Gnanasekaran - Tomas Konecny 2:3(12:10, 9:11, 11:7, 5:11, 11:13), Wiaczesław Burow - Robert Floras 3:1 (11:8, 11:7, 13:15, 11:7), Tomasz Tomaszuk - Jakub Masłowski 0:3 (6:11, 6:11, 9:11), Gnanasekaran - Floras 0:2 (6:11, 4:11).