Zespół tworzy pięciu doświadczonych muzyków, którzy na przestrzeni lat zdobywali muzyczne szlify na scenach w kraju i zagranicą.
Diesel Juice to idealna propozycja koncertowa dla szerokiej publiczności na koncert. Bez względu na wiek oraz preferencje muzyczne, każdy kto wybrał się posłuchać Diesel Juice znalazł coś dla siebie. Słuchacze bawili się świetnie!
A co w najbliższym czasie w ramach Lata na Starym Mieście? Już w sobotę, 17 sierpnia nieme kino z muzyką na żywo. Zobaczymy film "Lokator" w reżyserii Alfreda Hitchcocka z 1927 roku, którego akcja rozgrywa się w Londynie, w okresie serii morderstw dokonywanych na młodych kobietach. Zagra łódzka grupa The Washing Machine prezentująca klasyczne dzieła kina niemego, w autorskie oprawie muzycznej.
Początek o godz. 20.30 przy Flisaku nad Wisłą. Gdyby padało, w teatrze. Udział darmowy.
Tymczasem przypominamy, co jeszcze przygotowano na niedzielę, 11 sierpnia:
kolejny spacerek z przewodnikiem PTTK. Zbiórka chętnych o godz. 10 przy Flisaku nad Wisłą. Udział bezpłatny. Więcej w podpisie pod zdjęciem.
kolejny pchli targ na targowisku przy ul. Paderewskiego w Tarpnie. Potrwa on w godz. 8-16. Więcej w podpisie pod zdjęciem.
inauguracja VIII Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w parafii pw. św. Maksymiliana Kolbego. Więcej w podpisie pod zdjęciem.
