MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Trzeba mieć marzenia i pasje, wyjść z cienia - radzi bydgoska Fundacja "Wyjść z Cienia" i zaprasza na warsztaty

Marek Weckwerth
Marek Weckwerth
Fundacja "Wyjść z Cienia" organizuje zajęcia dla młodzieży w wieku 14- 19 lat
Fundacja "Wyjść z Cienia" organizuje zajęcia dla młodzieży w wieku 14- 19 lat Fundacja Wyjść z Cienia
W niedzielę 15 października Fundacja "Wyjść z Cienia" organizuje warsztaty pt. "Tworzenie Muzyki". Będzie to spotkanie z DJ Irvinem, na którym młodzież zapozna się z możliwościami tworzenia, miksowania utworów, spróbuje sama tworzyć muzykę.

Fundacja "Wyjść z Cienia" organizuje takie warsztaty od września 2023 roku w ramach projektu: ZAwsze iDziemy Razem. Uczestniczy w nich młodzież w wieku 14-19 lat.

Celem projektu jest pokazanie młodzieży istoty posiadania pasji, marzeń i dążenia do wyznaczonego sobie celu. Jednocześnie młodzież uświadamiana jest o trudnościach w sferze dojrzewania, a robi się to poprzez film, fotografię, terapeutyczną videoprezentacje, choreoterapię, muzykoterapię, hip-hop.

- Udział w projekcie pozwala młodzieży na spotkanie z ciekawymi i znanymi osobami z branży muzycznej, tanecznej, fotograficznej. Umożliwia rozwijanie zainteresowań, pasji i poszerzanie wiedzy o możliwościach jakie daje praca z muzyką, tańcem, fotografią. To wszystko stanowi inspirację dla młodych do wyboru społecznie akceptowanej ścieżki rozwoju, nauki i życia, kreatywnego spędzania wolnego czasu i zapobiegania zachowaniom ryzykownym - wyjaśnia Agnieszka Gaura, prezes fundacji.

To też może Cię zainteresować

Projekt ZAwsze_iDziemy_Razem ułatwia integrację młodzieży z różnych środowisk, stanowi podstawę do budowania prawidłowych relacji, znajomości, możliwości poszukiwania rozwiązań, współpracy, nawiązywania dialogu, przeciwdziałania i wczesnej profilaktyki uzależnień.

10 tematycznych warsztatów grupowych

Cały projekt obejmuje 10 tematycznych warsztatów grupowych. Zajęcia i warsztaty odbywają się w siedzibie Fundacji, w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu i Młynach Rothera.

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi Priorytetowej 9. Solidarne społeczeństwo, Działania 9.3 Rozwój usług zdrowotnych i społecznych, Poddziałania 9.3.2 Rozwój usług społecznych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

W niedzielę w Młynach Rothera

W niedzielę (15 października) odbędą się warsztaty pt.: "Tworzenie Muzyki" - będzie to spotkanie z DJ Irvinem, na którym uczestnicy zapoznają się z możliwościami tworzenia, miksowania utworów, spróbują sami stworzyć muzykę. Poszerzą swoją wiedzę w zakresie edukacji muzycznej. Spotkanie planowane jest od godz. 12.00 do 18.00 w Młynach Rothera na bydgoskiej Wyspie Młyńskiej.

W sobotę 28 października 2023 w godzinach 11.00-14.00 w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu (Urząd Miasta Bydgoszczy ul. Gdańska 5) odbędzie się spotkanie podsumowujące cały projekt.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Atak migranta na granicy. Ranny polski żołnierz

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska