Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Drużyna Tymbark Team wygrała VIII Mistrzostwa Streetball’u w...

Tymbark Team zwycięzcą Streetballowych Mistrzostw Inowrocławia

Drużyna Tymbark Team wygrała VIII Mistrzostwa Streetball’u w Inowrocławiu. W zawodach rozegranych na boisku Szkoły Podstawowej nr 5 im. Józefa Krzymińskiego uczestniczyło 16 ekip. Walczyły one w kategorii wiekowej do lat 16 oraz w kategorii open. Wśród nastolatków najlepiej wypadł zespół Niepokonani. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna Jarasy, a na trzecim - Łazarze. W kategorii open triumfował Tymbark Team, który w finałowym meczy pokonał ekipę Park Show (20:15). W meczu o trzecie miejsce zmierzyły się zespoły MGB z Easy Money. 16 do 9 wygrał team MGB. Nieodłącznym elementem mistrzostw był koncert. Odbył się w Teatrze Letnim. W tym roku jego gwiazdą był O.S.T.R. Zagrali też Krisu, Emce/Dj Nazz i Fazi. Sportowa i muzyczna impreza odbyła się pod patronatem prezydenta Inowrocławia.

Ogromne zmiany w ekipie Red Bulla. Odejdzie osoba mocno związana z mistrzem świata

Anwil Włocławek rusza po tytuł. Frasunkiewicz: - Nie boimy się presji faworyta

Areszt dla złapanego chełmnianina, któremu grozi 20 lat więzienia!