Tymbark Team zwycięzcą Streetballowych Mistrzostw Inowrocławia

Dominik Fijałkowski
Drużyna Tymbark Team wygrała VIII Mistrzostwa Streetball’u w Inowrocławiu. W zawodach rozegranych na boisku Szkoły Podstawowej nr 5 im. Józefa Krzymińskiego uczestniczyło 16 ekip. Walczyły one w kategorii wiekowej do lat 16 oraz w kategorii open. Wśród nastolatków najlepiej wypadł zespół Niepokonani. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna Jarasy, a na trzecim - Łazarze. W kategorii open triumfował Tymbark Team, który w finałowym meczy pokonał ekipę Park Show (20:15). W meczu o trzecie miejsce zmierzyły się zespoły MGB z Easy Money. 16 do 9 wygrał team MGB. Nieodłącznym elementem mistrzostw był  koncert. Odbył się w Teatrze Letnim. W tym roku jego gwiazdą był O.S.T.R. Zagrali też Krisu, Emce/Dj Nazz i Fazi. Sportowa i muzyczna impreza odbyła się pod patronatem prezydenta Inowrocławia.
Drużyna Tymbark Team wygrała VIII Mistrzostwa Streetball’u w Inowrocławiu. W zawodach rozegranych na boisku Szkoły Podstawowej nr 5 im. Józefa Krzymińskiego uczestniczyło 16 ekip. Walczyły one w kategorii wiekowej do lat 16 oraz w kategorii open. Wśród nastolatków najlepiej wypadł zespół Niepokonani. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna Jarasy, a na trzecim - Łazarze. W kategorii open triumfował Tymbark Team, który w finałowym meczy pokonał ekipę Park Show (20:15). W meczu o trzecie miejsce zmierzyły się zespoły MGB z Easy Money. 16 do 9 wygrał team MGB. Nieodłącznym elementem mistrzostw był koncert. Odbył się w Teatrze Letnim. W tym roku jego gwiazdą był O.S.T.R. Zagrali też Krisu, Emce/Dj Nazz i Fazi. Sportowa i muzyczna impreza odbyła się pod patronatem prezydenta Inowrocławia. Dominik Fijałkowski

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani