Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W niedzielę miłośnicy biegania spotkali się w bydgoskim...

Tysiąc osób ścigało się w Bydgoszczy. City Trail za nami [zdjęcia]

W niedzielę miłośnicy biegania spotkali się w bydgoskim Myślęcinku. Na starcie biegu City Trail stanęło ponad tysiąc zawodników.

Na pięciokilometrowej trasie zwyciężył niespełna 18-letni Marcin Biskup. Udało mu się pokonać dystans w rekordowym czasie 15:21. - Jestem na etapie przygotowań do następnego sezonu i podczas CITY TRAIL wykonuję konkretny trening - mówi zwycięzca. - Zawsze mam ustaloną taktykę. W poprzednim występie miałem założenie biec 3 km na podanym tętnie, a potem biec po prostu... jak najszybciej, ale zwracać uwagę na technikę biegu. Podczas dzisiejszego startu taktyka polegała na tym, aby „biec w grupie” przez pierwszy kilometr, a potem walczyć o wynik.

Drugie miejsce wywalczył Zbigniew Jost (15:36), a trzeci na mecie zameldował się Patryk Sieradzki (15:40). Najlepsza wśród pań okazała się Aleksandra Brzezińska.

Info z Polski - przegląd najważniejszych i najciekawszych informacji z kraju [16.11.2017]

IMGW ostrzega przed burzami w Kujawsko-Pomorskiem. Pojawią się w dużej części regionu

Świątek i Sabalenka finałem w Rzymie tworzą historię. Dawno czegoś takiego nie było!

Ukrywali się przed więzieniem w powiecie świeckim. Mężczyźni trafili teraz za kratki