Unia Janikowo kontynuuje passę. Zwycięstwo i awans w tabeli w III lidze [zdjęcia kibice + mecz]

Dariusz Knopik
Piłkarze Unii Janikowo pokonali rezerwy Pogoni Szczecin 2:1. Aby zobaczyć zdjęcia kibiców oraz z meczu przesuń gestem lub strzałką w prawą stronę>>>Przemysław Powała
W meczu 12. kolejki III ligi Unia Janikowo pokonała rezerwy Pogoni Szczecin 2:1. To była czwarta wygrana z rzędu podopiecznych Piotra Klepczarka. Janikowianie awansowali na 7. miejsce w tabeli.

UNIA - POGOŃ II 2:1 (1:1)
Bramki: Eryk Krysztopowicz (16), Przemysław Kędziora (90+3) - Bartosz Kołodziejczyk (40).
UNIA: Fabiszewski - Beta, Mysiak, Urbański, Kowalski - Aleman, Krysztopowicz (68. Zagórski) - Zaborowski (60. Kujawski), Goździk, Gomez - Kędziora (90.+4. Hulisz).

Ekipa z Janikowo po słabszym początku rundy jesiennej aktualnie spisuje się coraz lepiej i pnie się w górę tabeli. Fani biało-niebieskich liczyli na kolejną wygraną i się nie zawiedli.

Janikowianie kontynuują dobrą passę. Zgarnęli trzy punkty ze Stolemem Gniewino, GKS Przodkowo i Świtem Szczecin. Teraz przyszła kolej na kolejny zespół ze Szczecina - rezerwy Pogoni.

POLECAMY

Podopieczni Piotra Klepczarka zaczęli z animuszem. Po strzałach Przemysława Kędziory i Patryka Urbańskiego piłka trafiła w słupek i poprzeczkę. Starania unitów zostały udokumentowane bramką w 16. minucie, kiedy Eryk Krysztopowicz popisał się potężnym strzałem. Niestety, przed przerwą Unia straciła gola kiedy trafił Bartosz Kołodziejczyk. Po przerwie piłkarze z Janikowa próbowali strzelić gola, ale mimo przewagi długo to im nie wychodziło. Dopiero w doliczonym czasie Kędziora po asyście Denzela Gomeza zdobył bramkę na wagę zwycięstwa i trzech punktów.

Po tej wygranej Unia awansowała na siódmą pozycję w tabeli.

W następnej kolejce pojedzie na mecz z Kluczevią Stargard.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani