Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Uwaga, na Lidera społecznej odpowiedzialności biznesu czekamy dłużej - do końca kwietnia!

Beata Busz
Beata Busz
Laureatów tegorocznej edycji Złotej Setki ogłosimy na gali w Operze Nova w Bydgoszczy. Po gali zawsze jest czas na kuluarowe rozmowy, nie tylko o biznesie. Warto tam być!
Laureatów tegorocznej edycji Złotej Setki ogłosimy na gali w Operze Nova w Bydgoszczy. Po gali zawsze jest czas na kuluarowe rozmowy, nie tylko o biznesie. Warto tam być! Fot. Przemysław Popowski
Na prośbę zagonionych przedsiębiorców wydłużamy czas na wypełnienie ankiety w kategorii Lider społecznej odpowiedzialności biznesu - do 30 kwietnia, do godz. 23.59.

Żeby zgłosić swój udział, nie trzeba być wcale wielkim przedsiębiorstwem osiągającym wielomilionowe zyski. Wystarczy wielkie serce do pomagania innym i etyka w biznesie.
Firmy ubiegające się o zaszczytny tytuł Lidera społecznej odpowiedzialności biznesu muszą wypełnić ankietę.

Zobacz, czym dla nas jest społeczna odpowiedzialność biznesu!

Oprócz odpowiedzi na proste pytania z zakresu CSR, trzeba też opisać działania na rzecz lokalnej społeczności lub/i rozwiązywania społecznych problemów.

Wstępnej oceny ankiet dokona komisja konkursowa składająca się z pracowników naukowych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszcz (nasz partner merytoryczny w tej kategorii) pod kierunkiem dr. hab. Artura Laski, dziekana Wydziału Nauk o Polityce i Administracji. Wytypuje ona 10 firm, które uzyskają najwyższy wynik z badania.

Decydujący głos będzie należał do Kapituły Konkursu, która w tajnym głosowaniu wyłoni Lidera społecznej odpowiedzialności biznesu - 1., 2. i 3. miejsce.
W Kapitule zasiądą przedstawiciele regionalnych organizacji biznesowych, naukowcy z największych kujawsko-pomorskich uczelni, reprezentanci samorządu województwa i instytucji otoczenia biznesu.
Lidera społecznej odpowiedzialności biznesu ogłosimy 6 czerwca w Operze Nova w Bydgoszczy.

Docenimy za pomoc Ukrainie

Podczas gali pragniemy też docenić firmy, które zaangażowały się w pomoc uchodźcom oraz ogarniętej wojną Ukrainie. Oferowały darmowe usługi, przewozy towarów, udostępniały miejsca noclegowe, organizowały zbiórki darów czy też proponowały miejsca pracy. Nie chodzi tutaj wcale o wielkie pieniądze przekazane na pomoc, ale zaangażowanie, pomysł, inicjatywę, długofalowość wsparcia.
Czekamy na zgłoszenia od samych firm - pokażcie się i zaraźcie pomaganiem innych!
Liczymy też na organizacje pomocowe i samorządy, które w ten sposób chciałyby podziękować firmom za wsparcie. Swoich kandydatów mogą również wskazać nasi Czytelnicy.

Zgłoszenia z krótkim opisem pomocy świadczonej przez firmę można przesyłać na:[email protected] do końca kwietnia. Wszystkie zgłoszone firmy zaprosimy na galę Złotej Setki Pomorza i Kujaw 2021.
REGULAMIN RANKINGU
ANEKS DO REGULAMINU
ANEKS DO REGULAMINU 2.0

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: „Wojna cenowa” sklepów. Ile sklepy na tym zarabiają?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska