https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

W Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu możemy oglądać wystawę obrazów autorstwa Jana Zwolickiego z powiatu świeckiego. Zobacz zdjęcia

Piotr Bilski
Prace autorstwa Jana Zwolickiego z Bzowa (powiat świecki) oglądać możemy w teatrze w Grudziądzu
Prace autorstwa Jana Zwolickiego z Bzowa (powiat świecki) oglądać możemy w teatrze w Grudziądzu Piotr Bilski
Niezwykle barwne obrazy autorstwa Jana Zwolickiego, artysty z powiatu świeckiego, oglądać możemy w holu Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu.

Wystawę prac Jana Zwolickiego w grudziądzkim teatrze otwarto w lutym i wciąż można ją oglądać w holu teatru w Grudziądzu.

  • Jan Zwolicki urodził się w Świeciu nad Wisłą w 1967 r.
  • W 1988 r. ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Bydgoszczy.
  • W 1992 r. podjął kontakty ze sceną artystyczną w Niemczech.
  • Po raz pierwszy swoje obrazy zaprezentował w małej winiarni w Klingenbergu nad Menem w 1993r.
  • Artysta współpracuje z Nowym Towarzystwem Artystycznym Aschaffenburga i regularnie wystawia swoje prace, głównie w Niemczech i w Polsce.
  • Jest autorem kilkudziesięciu wystaw indywidualnych i zbiorowych. Mieszka i tworzy w Bzowie (gm. Warlubie).

Jak oceniają fachowcy: „Malarstwo Jana Zwolickiego to dobrze wyważona proporcja pokory i bezczelności. Wizerunki ludzi, przedmiotów, budynków i elementów pejzażu odwzorowywane są z pokorą dla ich kształtów i proporcji."

Zdjęcia z ekspozycji prac Jana Zwolickiego zobacz w naszej galerii:

Prace autorstwa Jana Zwolickiego z Bzowa (powiat świecki) oglądać możemy w teatrze w Grudziądzu

W Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu możemy oglądać wystawę ...

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska