Ofertę skierowano do dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Dystanse zróżnicowane w zależności od wieku biegaczy i sportowych umiejętności. Uczestnicy pobiegną m.in. na 600 i 1500 m oraz 10 km.
Więcej wiadomości z Koronowa i okolic na www.pomorska.pl/koronowo[/a]
Start przed halą sportową . Trasę wytyczono ul. Wąskotorową, Witosa, Mickiewicza, Osiedle 600-lecia. Pierwszy start o godz. 9.30. O szczegółach powiedzą m.in. w Miejsko-Gminnym Ośrodku sportu i Rekreacji w Koronowie. Współorganizatorami biegu także KS Mikrut Koronowo i KS Jastrzębie Koronowo.
-Dotychczasowe edycje Ogólnopolskiego Biegu Ulicznego im. Braci Mikutów utwierdził nas w przekonaniu co do słuszności podejmowanych działań. Dlatego też zamierzamy kontynuować realizacje tego projektu. W tym roku oprócz biegu ulicznego po raz pierwszy odbędą się też biegi rolkarskie w różnych grupach wiekowych - informują organizatorzy.
Flash INFO, odcinek 10- najważniejsze informacje z Kujaw i Pomorza.
