https://pomorska.pl
reklama
Pasek artykułowy - wybory

W Rojewie policjanci będą znakować rowery. Warto skorzystać z tej okazji

Dominik Fijałkowski
Akcje znakowania rowerów cieszą się dużym zainteresowaniem właścicieli jednośladów. W sobotę, 30 września, zabezpieczyć będą mogli w ten sposób swoje pojazdy mieszkańcy gminy Rojewo
Akcje znakowania rowerów cieszą się dużym zainteresowaniem właścicieli jednośladów. W sobotę, 30 września, zabezpieczyć będą mogli w ten sposób swoje pojazdy mieszkańcy gminy Rojewo Dominik Fijałkowski
W sobotę, 30 września, mieszkańcy gminy Rojewo będą mieli okazję oznakować rowery. Dzięki temu informacje o jednośladzie znajdą się w policyjnych kartotekach.

W sobotę, 30 września, w godzinach 13-15 policjanci dzielnicowi będą znakować rowery. Akcja zorganizowana pod Urzędem Gminy w Rojewie.

Warunkiem oznakowania roweru jest, by z jednośladem zgłosiła się osoba pełnoletnia, posiadająca przy sobie dowód zakupu lub kartę gwarancyjną roweru i dokument tożsamości. Niezbędny jest też oczywiście rower, na ramie którego policjanci wygrawerują odpowiedni kod.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Okiem Kielara odc. 14

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska