https://pomorska.pl
reklama
Pasek artykułowy - wybory

W sobotę rowerem do bydgoskiego Exploseum i na Zawiśle

Marek Weckwerth
Marek Weckwerth
Bydgoscy turyści zapraszają w najbliższą sobotę 27 kwietnia na dwie ciekawe wycieczki rowerowe. Imprezy są otwarte dla wszystkich chętnych.

Klub Turystów Kolarzy "Rama - 76" zaprasza na wycieczkę po Bydgoskim Parku Przemysłowym oraz do muzeum "Exploseum" (z przewodnikiem). Zbiórka o godz. 10.00 przy pętli tramwajowej Szpitalna - Glinki.

Informacji udziela Roman Cegłowski, kom. 503 835 501.

Bydgoski Klub Turystyki Rowerowej "Gryf" RO PTTK "Szlak Brdy" w Bydgoszczy zaprasza na rajd rowerowy po Zawiślu. Trasa: Bydgoszcz, Ostromecko, Rafa, Czarże, Wałdowo, Bydgoszcz, ok. 65 km. Zbiórka chętnych o godz. 10:00 na parkingu przy galerii Bydgoskiej Fabryki Mebli w Bydgoszczy - Fordonie.

Członkowie PTTK z opłaconą składką są ubezpieczeni, pozostali uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie. Zaleca się jazdę w kasku. Zabrać ze sobą prowiant. W razie niesprzyjających warunków pogodowych (np. deszcz) wycieczka może się nie odbyć. Szybkość jazdy: 17 do 19 km/godz.

Prowadzi: Janusz Leszczyński kontakt: tel. 503 661 250.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Turystyka

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska