Do zdarzenia doszło we wtorek 16 stycznia o godzinie 8.24 na ulicy Szosa Chełmińska w Toruniu. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu poinformowała o zdarzeniu z udziałem busa i tramwaju linii nr 3 jadącego w kierunku Heweliusza. Na miejscu działały zastępy Państwowej Straży Pożarnej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Toruniu. Brak osób poszkodowanych.
- Ten przejazd to jest w ogóle jakiś dramat - tak skomentowała informację o kolizji jedna z internautek, pani Aneta.
Na profilu facebookowym Miejskiego Zakładu Komunikacji w Toruniu, gdzie publikowane są wiadomości o tego typu zdarzeniach i opóźnieniach w kursowaniu komunikacji publicznej, nie ma informacji o opóźnieniach w związku z kolizją na Szosie Chełmińskiej.
Przypomnijmy, że do kolizji z udziałem pojazdu komunikacji miejskiej doszło też 11 stycznia. Na moście im. Józefa Piłsudskiego autobus linii 11 jadący w stronę centrum Torunia zderzył się z samochodem osobowym. Były utrudnienia w przejeździe przez most.
Polecamy nasze grupy i strony na Facebooku:
