Walkower na korzyść Startu Warlubie, Kosmela zawieszony

(S-G)
Wydział Dyscypliny K-PZPN w Bydgoszczy zajmował się ostatnio sprawą incydentu w Sępólnie Krajeńskim.

Kto zdobędzie tytuł Sportowca Regionu 2011? Można zgłaszać swoich faworytów!

Przypomnijmy, że w meczu 16. kolejki 4. ligi: Krajna - Start Warlubie doszło do nieprzyjemnego incydentu. Otóż w 68 minucie (przy stanie 2:2), zgodnie z regulaminem rozgrywek, sędzia Artur Rózga (Sadki) przerwał mecz. Jeden z zawodników gospodarzy (Sławomir Kosmela) czynnie znieważył sędziego. Jak nam przekazał Tadeusz Pietrzyk, przewodniczący WD, zawodnik Krajny został ukarany zakazem występowania w 8 najbliższych meczach ligowych. Z kolei Start otrzymał walkower (3:0).