https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

We Włocławku rozwiązano konkurs na przyszkolny drogowskaz [zdjęcia]

Wojciech Alabrudziński
Konkurs został ogłoszony w ramach miejskich obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu i skierowany był do uczniów klas I – V włocławskich szkół podstawowych. Zadaniem dzieci było narysowanie „znaku”, który mógłby stanąć w okolicy ich szkoły i informować kierowców o konieczności szczególnej uwagi. Do konkursu zgłoszono ponad 70 prac, a jury konkursu – na czele z prezydentem Włocławka Markiem Wojtkowskim – nagrodziło 24 osoby, w tym przyznało 3 nagrody główne. Otrzymali je: Zuzanna Kamedulska z Zespołu Szkół Katolickich, Ewa Lewandowska z ZS nr 11 i Anna Łuczak z SP nr 23.Projekty zwycięzców zostaną zrealizowane w formie prawdziwych drogowskazów, które pojawią się wkrótce przy szkołach.
Konkurs został ogłoszony w ramach miejskich obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu i skierowany był do uczniów klas I – V włocławskich szkół podstawowych. Zadaniem dzieci było narysowanie „znaku”, który mógłby stanąć w okolicy ich szkoły i informować kierowców o konieczności szczególnej uwagi. Do konkursu zgłoszono ponad 70 prac, a jury konkursu – na czele z prezydentem Włocławka Markiem Wojtkowskim – nagrodziło 24 osoby, w tym przyznało 3 nagrody główne. Otrzymali je: Zuzanna Kamedulska z Zespołu Szkół Katolickich, Ewa Lewandowska z ZS nr 11 i Anna Łuczak z SP nr 23.Projekty zwycięzców zostaną zrealizowane w formie prawdziwych drogowskazów, które pojawią się wkrótce przy szkołach. Wojciech Alabrudziński
Konkurs został ogłoszony w ramach miejskich obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu i skierowany był do uczniów klas I – V włocławskich szkół podstawowych.

Zadaniem dzieci było narysowanie „znaku”, który mógłby stanąć w okolicy ich szkoły i informować kierowców o konieczności szczególnej uwagi.

Do konkursu zgłoszono ponad 70 prac, a jury konkursu – na czele z prezydentem Włocławka Markiem Wojtkowskim – nagrodziło 24 osoby, w tym przyznało 3 nagrody główne. Otrzymali je: Zuzanna Kamedulska z Zespołu Szkół Katolickich, Ewa Lewandowska z ZS nr 11 i Anna Łuczak z SP nr 23.

Projekty zwycięzców zostaną zrealizowane w formie prawdziwych drogowskazów, które pojawią się wkrótce przy szkołach.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Debata prezydencka "SE". Kandydaci w bezpośrednich starciach

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska