Weź udział w warsztatach i dowiedz się jak urządzić swoją sypialnię

Anna Piotrkowska-Skuza
Wygodne łóżko, miękka pościel, dobry sen - oto recepta na udane poranki i dni pełne energii. Jeżeli zastanawiasz się, jak osiągnąć taki efekt, weź udział w bezpłatnych warsztatach IKEA FAMILY.

Warsztaty odbędą się w piątek 15 lutego i sobotę 16 lutego w sklepie IKEA Bydgoszcz.
Na warsztatach dowiesz się, jak stworzyć przestrzeń nie tylko estetyczną, ale też praktyczną, mądrze zaplanowaną, z funkcjonalnym miejscem do przechowywania, kojącym oświetleniem oraz odpowiednio dobranym łóżkiem. W takiej sypialni odpoczniesz, zrelaksujesz się i porządnie naładujesz akumulatory.

Dobra zabawa i konkursy
Warsztaty poprowadzą dekoratorzy oraz specjaliści działu SYPIALNIE. Doradzą uczestnikom, jak zaaranżować przestrzeń, dopasować meble, czym się kierować przy wyborze lamp oraz pościeli. A wszystko to – w cenie, która pozwoli spokojnie spać!
Tradycyjnie już warsztaty IKEA FAMILY położą duży nacisk na praktykę i pokazanie konkretnych, sprawdzonych rozwiązań. Nie zabraknie również inspirujących zadań, świetnej atmosfery, dobrej zabawy i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.
Przeznaczone dla Klubowiczów warsztaty z cyklu IKEA FAMILY są całkowicie bezpłatne!

Klubowicze zyskują
Jak zostać Klubowiczem IKEA FAMILY? Wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie internetowej lub skorzystać z pomarańczowego kiosku w sklepie IKEA. Uczestnictwo w Klubie to między innymi specjalne oferty czasowe, dostęp do historii zakupów, możliwość zwrotu i wymiany towaru bez paragonu, rabaty, a także cyklicznie organizowane, bezpłatne warsztaty.
Warsztaty skupiają się na edukowaniu oraz inspirowaniu, pozwalają też na poznawanie nowych ludzi. Na prowadzone przez specjalistów warsztaty można się na zapisywać przez stronę internetową IKEA.

Dopłaty do cen energii

Wideo