https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wielkie sztuczne gady w Myślęcinku - czy na pewno przyniosą korzyści?

Wielkie gady wykonane z tworzyw sztucznych mają zapełnić przestrzeń natury w bydgoskim parku
Wielkie gady wykonane z tworzyw sztucznych mają zapełnić przestrzeń natury w bydgoskim parku www.sxc.hu
Otwarcie parku dinozaurów w Myślęcinku już wkrótce. Tylko... nie jest to już wyjątkowa atrakcja. Jest ich w Polsce już bodajże ponad 20.

Ale w porządku. Niech będzie jedno i drugie, byle przynosiły zyski, które władze parku będą mogły przeznaczyć na tych codziennych gości Myślęcinka. Byle Myślęcinek nie stał się takim trochę większym i trochę bardziej zielonym centrum rozrywkowo-handlowo-usługowym.

Czytaj: Nie róbmy z Myślęcinka centrum rozrywkowo-handlowego. To jest park! - najnowszy wpis na blogu Agaty Kozickiej.

Czytaj e-wydanie »

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

m
manek bis
postawcie jeszcze gada manka popieram żeby postawić kaczora rydzyka błaszczaka i sobecką
M
Manek
Super pomysł z tymi gadami i mam tu na mysli dinozaury,jeśli będzie odpowiednio rozreklamowane i cała otoczka ładna będzie super. A do kolegi,który inne gada widzi tam puknij się w dekiel,jak chcesz tam takie gady to sobie postaw sam ale tuska z palikotem itp. Pozdro.
z
zawiszastnerse 7.65
postawcie prawdziwe gady a jest ich bez liku - rydzyk kaczyński jojo brudziński i inni
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska