Włocłavia remisuje z Lechem Rypin i Pelikanem Łowicz [wideo]

MG
Mecz Włocłavia - Lech (żółte koszulki)
Mecz Włocłavia - Lech (żółte koszulki) fot. Wojciech Alabrudziński
Dwa remisy po 1:1 z o wiele wyżej notowanymi rywalami zanotowała Włocłavia w dwóch pierwszych meczach sparingowych w czasie zimowych przygotowań.

Włocłavia - Lech Rypin 1:1

W środę włocławianie byli bliscy pokonania 2-ligowego Pelikana Łowicz. Rywal wyrównał po rzucie karym w 87 minucie. Ibrahim Tandijogra obronił strzał zawodnika z Łowicza z 11 metrów, ale przy dobitce był już bezradny.

WIĘCEJ O MECZU PELIKAN ŁOWICZ - WŁOCŁAVIA 1:1 - TUTAJ

W sobotę Włocłavia zremisowała także 1:1 z liderem 3 ligi Lechem Rypin. Początek należał do gości, ale w drugiej połowie włocławianie (Bartosz Śmigiel) mogli przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Zaskoczony postawą Włocłavii był trener Lecha Sławomir Suchomski.

ZDJĘCIA, O MECZU WŁOCŁAVIA - LECH RYPIN 1:1 - CZYTAJ TUTAJ