https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wokalistka Morcheeby wystąpi w Bydgoszczy (wiedo)

Internet
29 sierpnia odbędzie się w Bydgoszczy pierwsza edycja festiwalu Bydgoska Fabryka Muzyki. Jako główna gwiazda imprezy wystąpi Skye Edwards, wokalistka legendarnej grupy Morcheeba, która zaprezentuje się ze swoim nowym zespołem.

Morcheeba to zespół znany na całym świecie właśnie dzięki wokalistce Skye, której głos nadawał kompozycjom grupy wyjątkowy klimat. Jej charakterystyczny wokal w połączeniu z muzyką braci Godfrey'ów sprawił, że grupa szybko zyskała sławę. I to nie tylko w Wielkiej Brytanii.

Teraz przyszła kolej na solowe dokonania. Skye na swoim pierwszym solowym wydawnictwie "Mind How You Go" prezentuje zupełnie nową odsłonę swojego głosu i inspiracji, które wydały jej się podróżą w nieznane jeszcze terytoria muzyczne.
Pokazuje nowe oblicze, opowiada historie i raczy fanów swoim anielskim głosem. Kompozycje przedstawiają nam jej życiowe credo, są muzycznym obrazem jej wewnętrznej siły.

Od czasu wydania tej płyty, w 2006 roku , Skye koncertowała w Europie, odwiedziła m.in. Słowację, Rosję, Szwajcarię i Czechy. W Ameryce Północnej zagrała dla kanadyjskiej publiczności, a trasę zakończyły marcowe koncerty w Azji.

Teraz przyszedł czas na Polską publiczność. Jak udało nam się ustalić artystka wystąpi w Bydgoszczy 29 sierpnia w ramach obchodów 125 lat istnienia Bydgoskiej Fabryki Mebli. Jej koncert uświetni pierwszą edycję festiwalu Bydgoska Fabryka Muzyki.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Biznes

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

P
PanTofelek
Super, uwielbiam ją, już się szykuję na koncert
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska