https://pomorska.pl
reklama

Wrocław: Urodziła w taksówce na środku ruchliwej ulicy

MK
Czytelniczka
Jechała do szpitala na porodówkę, jednak poród rozpoczął się wcześniej. Śliczna dziewczynka przyszła na świat w taksówce zaparkowanej na torowisku w centrum Wrocławia, a poród przyjmowała kobieta, która zobaczyła nietypowe wydarzenie dzięki temu, że właśnie myła okna.

Ciężarna kobieta była w drodze do szpitala. Czuła, że zbliża się czas porodu. Jednak akcja porodowa rozpoczęła się, zanim przyszła matka dojechała na porodówkę. Wiozący ją kierowca Ryba Taxi zatrzymał samochód na torowisku na ul. Pomorskiej. Zamieszanie zwróciło uwagę Agnieszki Aleksiewicz, mieszkanki tej ulicy, która akurat myła okna w swoim mieszkaniu. Natychmiast przerwała to zajęcie i pobiegła w stronę taksówki.

W samochodzie pasażerka już rodziła. Kobieta zaczęła pomagać rodzącej. - Urodziła się śliczna dziewczynka – mówi dzisiaj Agnieszka Aleksiewicz, która z pomocą taksówkarza odebrała poród. W jego trakcie na ul. Pomorskiej pojawili się policjanci, którzy zabezpieczyli miejsce całej akcji oraz pogotowie. Już po porodzie karetka zabrała kobietę wraz z dopiero co urodzoną córką do szpitala. Jak poinformowała świeżo upieczona mama, obie są całe i zdrowe.
Zdarzenie miało miejsce 27 lipca.

Wybory 2025. Zwycięstwo Nawrockiego, wysoka frekwencja

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Komentarze 5

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Gdyby nie zlikwidowali tam szpitala to by nie musiała rodzić na torach.

G
Gość

No i fajnie, ludzie zareagowali i pomogli, wszyscy zdrowi. Super .

D
D.

Oho to Sławek będzie ojcem chrzestnym heheheh W sumie to i tak lepiej niż w Uberze

////

We Wrocławiu już nawet kobiety rodzą na ulicach.

Włodarzom dziękuję za sparaliżowanie miasta.

G
Gość

Super gratulacje dla mamy a taxi ryba kursy teraz gratis hehehe

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Dodatkowe 2150 złotych dla osób powyżej 75. roku życia. Jak dostać bon senioralny?

Dodatkowe 2150 złotych dla osób powyżej 75. roku życia. Jak dostać bon senioralny?

Po skończeniu 65 lat nie przegap tych 7 dodatków do emerytury. Oto co ci przysługuje

Po skończeniu 65 lat nie przegap tych 7 dodatków do emerytury. Oto co ci przysługuje

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska