Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Wybory samorządowe 2018. Kto wygra w Chojnicach? Będzie druga tura? [sondaż pomorska.pl]

mm
O fotel burmistrza Chojnic walczy pięciu kandydatów. Czy wybory rozstrzygną się już w pierwszej turze, a może do wyłonienia zwycięzcy potrzebna będzie druga tura? Sprawdź wyniki sondażu pomorska.pl.Więcej na temat sondażu czytaj w papierowym, piątkowym wydaniu Gazety Pomorskiej.***Źródło: Polska Press Grupa/Ośrodek Badawczy Dobra OpiniaBadanie zrealizowane przez Polska Press Grupę, we współpracy z Ośrodkiem Badawczym Dobra Opinia, w dniach 12-16 października 2018, na reprezentatywnej kwotowo próbie 100 dorosłych mieszkańców Chojnic w formule bezpośredniego wywiadu ankieterskiego z wykorzystaniem papierowego kwestionariusza. Przy szacowaniu poparcia dla kandydatów brano pod uwagę tylko wskazania respondentów deklarujących udział w wyborach.Wybory Samorządowe 2018 - Twój głos się liczy.
O fotel burmistrza Chojnic walczy pięciu kandydatów. Czy wybory rozstrzygną się już w pierwszej turze, a może do wyłonienia zwycięzcy potrzebna będzie druga tura? Sprawdź wyniki sondażu pomorska.pl.Więcej na temat sondażu czytaj w papierowym, piątkowym wydaniu Gazety Pomorskiej.***Źródło: Polska Press Grupa/Ośrodek Badawczy Dobra OpiniaBadanie zrealizowane przez Polska Press Grupę, we współpracy z Ośrodkiem Badawczym Dobra Opinia, w dniach 12-16 października 2018, na reprezentatywnej kwotowo próbie 100 dorosłych mieszkańców Chojnic w formule bezpośredniego wywiadu ankieterskiego z wykorzystaniem papierowego kwestionariusza. Przy szacowaniu poparcia dla kandydatów brano pod uwagę tylko wskazania respondentów deklarujących udział w wyborach.Wybory Samorządowe 2018 - Twój głos się liczy. archiwum gp
O fotel burmistrza Chojnic walczy pięciu kandydatów. Czy wybory rozstrzygną się już w pierwszej turze, a może do wyłonienia zwycięzcy potrzebna będzie druga tura? Sprawdź wyniki sondażu pomorska.pl.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska