Wyniki 19. kolejki A klasy K-PZPN

RedakcjaZaktualizowano 
fot. Marek Kaśków
Dziś rozgrywane są mecze 19. kolejki A klasy K-PZPN (grupa 1 i 2).

Tabela

Tabela

1. GKS Baruchowo 19 47 74-26
2. Zjednoczeni Piotrków Kuj. 18 43 59-19
3. Cukrownik Fabianki 19 42 55-33
4. Orlęta Aleksandrów Kuj. 19 42 52-25
5. Unia Methurt Choceń 19 36 47-22
6. Łokietek AT Brześć Kuj. 18 28 34-34
7. Victoria Smólnik 18 25 43-48
8. Wzgórze Raciążek 18 22 47-44
9. Tęcza Topólka 19 20 35-54
10. Zgoda Chodecz 19 19 42-61
11. Lech Dobre 19 15 30-54
12. Piast Bądkowo 18 15 18-41
13. Wicher Wielgie 19 11 21-57
14. Cheko Skórzno 19 10 30-70

Wyniki meczów 19. kolejki A klasy K-PZPN >> TUTAJ <>

WYNIKI 19. KOLEJKI WŁOCŁAWSKIEJ A KLASY

Unia Methurt Choceń - Łokietek Brześć Kujawski 4:1 (1:1) Arkadiusz Barczak (25), Paweł Nitecki (55, 90+2), Maciej Małecki (75) - Krzysztof Koprowski (40. głową)
Lech Dobre - GKS Baruchowo 4:5 (2:2) Karol Pyczka (11, 58), Marcin Zalesiak (35), Dawid Kempara (47) - Sebastian Nitecki (4, 80), Arkadiusz Safandowski (21), Daniel Olejniczak (65), Kamil Chojnacki (82)
Cukrownik - Zgoda 5:4 (3:3) Łukasz Gałkiewicz (3), Krzysztof Chojnicki (11), Krzysztof Papis (41, 50), Kamil Chojnicki (75) - Paweł Mikorski (17), Roman Konarski (28), Kamil Bartczak (43), Tomasz Dekrewicz (64)
Cheko - Tęcza 5:2 (2:0) Patryk Boruczkowski (20), Arkadiusz Kowalski (26), Damian Cackowski (50), Łukasz Ziółkowski (62, 90) - Tomasz Piernik (55), Łukasz Banasiak (73)
Wzgórze - Zjednoczeni 1:2 (1:1) Sebastian Chojnacki (45) - Przemysław Lebioda (36), Tomasz Jaroński (78)
Piast - Wicher 2:1 (1:1) Adam Wesołowski (35), Adrian Jaworski (52) - Sebastian Paszyński (33)
Victoria - Orlęta 1:2 (1:2) Robert Frąckowiak (40) - Mariusz Żywica (5), Arkadiusz Wandowicz (10)

Klasyfikacja strzelców

Imię i nazwisko drużyna ilość goli
Sebastian Nitecki GKS Baruchowo 25
Przemysław Lebioda Zjednoczeni Piotrków Kuj. 18
Dawid Kempara Lech Dobre 18
Szymon Brzeziński Orlęta Aleksandrów Kuj. 16
Piotr Janowski Victoria Smólnik 15
Mariusz Bartczak Zgoda Chodecz 14
Przemysław Słomski Cukrownik Fabianki 13
Krzysztof Papis Cukrownik Fabianki 13
Marcin Rutkowski GKS Baruchowo 12
Kamil Kawczyński Zjednoczeni Piotrków Ku. 10
Łukasz Różański Wzgórze Raciążek 10
Arkadiusz Safandowski Tęcza Topólka/GKS Baruchowo 10
Maciej Małecki Unia Methurt Choceń 9
Mateusz Lewandowski Tęcza Topólka 9
Mariusz Wesołowski Orlęta Aleksandrów Kuj. 9
Radosław Popieliński Łokietek Brześć Kuj. 9
Krzysztof Janik GKS Baruchowo 9
Marcin Lichmański Zjednoczeni Piotrków Kuj. 8
Łukasz Ziółkowski Zgoda Chodecz/Cheko Skórzno 8
Marcin Modrzejewski Wzgórze Raciążek 8
Krzysztof Chojnicki Cukrownik Fabianki 8
Ariel Głowacki Wzgórze Raciążek 7
Stanisław Chojnacki Wzgórze Raciążek 7
Tomasz Lewandowski Unia Methurt Choceń 7
Kamil Chojnicki Cukrownik Fabianki 7
Patryk Betliński Zjednoczeni Piotrków Ku. 6
Mateusz Malinowski Unia Methurt Choceń 6
Paweł Herman Unia Methurt Choceń 6
Arkadiusz Czajkowski Orlęta Aleksandrów Kuj. 6
Rafał Lewandowski Łokietek Brześć Kuj. 6
Kamil Chojnacki GKS Baruchowo 6
Damian Uzarski Cukrownik Fabianki 6
Arkadiusz Kowalski Cheko Skórzno 6
Sebastian Chojnacki Wzgórze Raciążek 5
Kamil Tyburski Wicher Wielgie 5
Jacek Bergunda Victoria Smólnik 5
Arkadiusz Barczak Unia Methurt Choceń 5
Paweł Nitecki Unia Methurt Choceń 5
Piotr Parecki Tęcza Topólka 5
Kamil Wuciński Cheko Skórzno/Łokietek Brześć Kujawski 5
Michał Dzierżawski Zjednoczeni Piotrków Kuj. 4
Seweryn Hełminiak Zjednoczeni Piotrków Kuj. 4
Łukasz Kędzierski Victoria Smólnik 4
Artur Piotrowski Victoria Smólnik 4
Arkadiusz Wandowicz Orlęta Aleksandrów Kuj. 4
Mariusz Żywica Orlęta Aleksandrów Kuj. 4
Michał Polak Łokietek Brześć Kuj. 4
Dawid Ling Zgoda Chodecz 3
Ireneusz Kruger Zgoda Chodecz 3
Robert Dekrewicz Zgoda Chodecz 3
Paweł Mikorski Zgoda Chodecz 3
Paweł Pawlicki Wicher Wielgie 3
Sebastian Paszyński Wicher Wielgie 3
Radosław Wuciński Victoria Smólnik 3
Patryk Młynarkiewicz Unia Methurt Choceń 3
Tomasz Bełkowski Tęcza Topólka 3
Tomasz Piernik Tęcza Topólka 3
Jacek Majewski Piast Bądkowo 3
Łukasz Paliwoda Piast Bądkowo 3
Adrian Jaworski Piast Bądkowo 3
Bartosz Rykowski Orlęta Aleksandrów Kuj. 3
Bartosz Brzozowski Orlęta Aleksandrów Kuj. 3
Rafał Śmiałek Łokietek Brześć Kuj. 3
Janusz Dąbrowski GKS Baruchowo 3
Dariusz Janik GKS Baruchowo 3
Daniel Olejniczak GKS Baruchowo 3
Łukasz Gałkiewicz Cukrownik Fabianki 3
Hubert Wojterski Cheko Skórzno 3
Grzegorz Ziółkowski Cheko Skórzno 3
Marcin Tulimowski Cheko Skórzno 3
Krzysztof Małachowski Zjednoczeni Piotrków Ku. 2
Piotr Hełminiak Zjednoczeni Piotrków Ku. 2
Tomasz Jaroński Zjednoczeni Piotrków Ku. 2
Łukasz Karpiński Zgoda Chodecz 2
Damian Zgliński Zgoda Chodecz 2
Roman Konarski Zgoda Chodecz 2
Tomasz Dekrewicz Zgoda Chodecz 2
Piotr Chojnacki Wzgórze Raciążek 2
Dominik Rybowicz Wzgórze Raciążek 2
Tomasz Rutecki Wzgórze Raciążek 2
Łukasz Głowacki Wzgórze Raciążek 2
Tomasz Strzelecki Wicher Wielgie 2
Łukasz Dankowski Wicher Wielgie 2
Dawid Waga Victoria Smólnik 2
Marcin Podgórski Victoria Smólnik 2
Robert Szałański Victoria Smólnik 2
Robert Grabowski Victoria Smólnik 2
Robert Frąckowiak Victoria Smólnik 2
Mariusz Lewandowski Unia Methurt Choceń 2
Marcin Jagiełło Unia Methurt Choceń 2
Patryk Grabowski Tęcza Topólka 2
Piotr Andrusiak Piast Bądkowo 2
Kamil Kołtoński Piast Bądkowo 2
Piotr Lewandowski Piast Bądkowo 2
Kamil Laskowski Łokietek Brześć Kuj. 2
Mariusz Koss Łokietek Brześć Kuj. 2
Krzysztof Koprowski Łokietek Brześć Kuj. 2
Grzegorz Piątkowski Lech Dobre 2
Marcin Zalesiak Lech Dobre 2
Karol Pyczka Lech Dobre 2
Paweł Gerba GKS Baruchowo 2
Paweł Rydzyński GKS Baruchowo 2
Patryk Olczak GKS Baruchowo 2
Paweł Gólczyński GKS Baruchowo 2
Ireneusz Barański Cheko Skórzno 2
Damian Bukowski Cheko Skórzno 2
Michał Kozłowski Zjednoczeni Piotrków Kuj. 1
Cezary Doręda Zjednoczeni Piotrków Ku. 1
Daniel Kuligowski Zjednoczeni Piotrków Ku. 1
Mateusz Zgliński Zgoda Chodecz 1
Dawid Nieścior Zgoda Chodecz 1
Bartłomiej Jędrusiak Zgoda Chodecz 1
Kamil Bartczak Zgoda Chodecz 1
Mateusz Graczyk Wzgórze Raciążek 1
Daniel Wiśniewski Wzgórze Raciążek 1
Dawid Zaborowski Wicher Wielgie 1
Paweł Olewiński Wicher Wielgie 1
Mariusz Kowalski Wicher Wielgie 1
Łukasz Maciejewski Wicher Wielgie 1
Mariusz Zdrojewski Wicher Wielgie 1
Dawid Szymański Victoria Smólnik 1
Sławomir Karwowski Victoria Smólnik 1
Maciej Klimkiewicz Unia Methurt Choceń 1
Patryk Czarnecki Unia Methurt Choceń 1
Marcin Królikowski Tęcza Topólka 1
Tomasz Michalak Tęcza Topólka 1
Sebastian Urbański Tęcza Topólka 1
Łukasz Banasiak Tęcza Topólka 1
Dariusz Wienconek Piast Bądkowo 1
Arkadiusz Pogodziński Piast Bądkowo 1
Adam Wesołowski Piast Bądkowo 1
Rafał Kołacki Orlęta Aleksandrów Kuj. 1
Tomasz Jakubiec Orlęta Aleksandrów Kuj. 1
Cezary Śmieszny Orlęta Aleksandrów Kuj. 1
Rafał Krajewski Orlęta Aleksandrów Kuj. 1
Piotr Wypij Orlęta Aleksandrów Kuj. 1
Marcin Urbański Orlęta Aleksandrów Kuj. 1
Dariusz Dembowski Orlęta Aleksandrów Kuj. 1
Sebastian Pisarski Łokietek Brześć Kuj. 1
Krzysztof Browarski Łokietek Brześć Kuj. 1
Michał Kozłowski Łokietek Brześć Kuj. 1
Dawid Igła Lech Dobre 1
Łukasz Warszawski Lech Dobre 1
Dawid Paprocki Lech Dobre 1
Kamil Gębala Lech Dobre 1
Kamil Balcerak Lech Dobre 1
Krzysztof Marciniak Lech Dobre 1
Dominik Radziszewski GKS Baruchowo 1
Radosław Kuciński GKS Baruchowo 1
Marcin Wojciechowski Cukrownik Fabianki 1
Mariusz Czekalski Cukrownik Fabianki 1
Robert Kletkiewicz Cukrownik Fabianki 1
Adrian Wiśniewski Cukrownik Fabianki 1
Jarosław Nitkowski Cheko Skórzno 1
Ariel Komorowski Cheko Skórzno 1
Patryk Boruczkowski Cheko Skórzno 1
Damian Cackowski Cheko Skórzno 1

polecane: FLESZ: Wybory do Parlamentu Europejskiego. To musisz wiedzieć.

Wideo

Materiał oryginalny: Wyniki 19. kolejki A klasy K-PZPN - Gazeta Pomorska

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3