Wyniki 6. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej [grupa I]

Marcin Gołembiewski
SW
Lider rozgrywek czyli połączone zespoły rezerw Wdy Świecie i Strażaka Przechowo pewnie pokonała w Lisewie miejscową Victorię 3:1, a dwoma trafieniami popisał się Wojciech Błaszczak.

Także druga w tabeli Polonia Bydgoszcz pewnie ograła KS Łochowo 3:0. W tym meczu sędzia podyktował dwa rzuty karne. W 19. minucie jednenastkę wykorzystał Arkadiusz Czajkowski. Z kolei w 30. min. przyjezdni nie wykorzystali rzutu karnego, bo strzał Marka Nowickiego obronił Piotr Świetlik.

Trzecia w tabeli Iskra Ciechocin miała ciężką przeprawę na wyjeżdzie z Mustangiem Ostaszewo. Gospodarze prowadzili do przerwy 2:1, ale potem m. in. dwa gole Adam Wieczyńskiego dały wygraną Iskrze.

WYNIKI 6. KOLEJKI 5 LIGI - GRUPA I

Podziałem punktów zakończyła się rywalizacja wyżej notowanego Flisaka Złotoria z Budowlanym Klubem Sportowym Bydgoszcz.

W Kowalewie Pomorskim, Promień pokonał, po zaciętym spotkaniu, Pomorzanina Serock. Dwa bramki zdobył dla miejscowych Maciej Łuszczyński. W 65. minucie Bartosz Jagielski z Promienia nie wykorzystał rzutu karnego. Jego strzał obronił Mateusz Poraziński.

Wyniki: Polonia - Łochowo 3:0 (2:0), Kubacki (17), Arkadiusz Czajkowski (19 - karny), Sawicki (70); Tor - Gryf 2:4 (1:2), P. Żurek (42), Grzywaczewski (50 - karny) - Perczyński (20), Makowski (35), Sitarek (77), Mat. Szwaracki (90); Flisak - Budowlany KS 2:2 (1:1), P. Nowicki (42. karny), Walaszkowski (60) - K. Szall (8), Ł. Karolak (85); Drwęca - Wojownik 0:2 (0:0), Pawlicki (48), Kordowski (60); Victoria - Wda II/Strażak 0:3 (0:1), W. Błaszczak 2 (25, 60), Adam Czajkowski (80); Mustang - Iskra 2:4 (2:1), Klarkowski (25), Ciężkowski (36) - A. Wieczyński 2 (72, 87), Wróbel (13), P. Piotrowski (80); Promień - Pomorzanin 3:2 (1:1), M. Łuszczyński 2 (35, 83), B. Jagielski (68) - P. Adamski (11), K. Russ (90+2); Sokół - Radzynianka n. 17