Wyniki meczów 2. kolejki 3, 4 i 5 ligi kujawsko pomorskiej [7-9.08.2020]

Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Wyniki na żywo i obsada sędziowska na spotkania 2. kolejki 3, 4 i 5 ligi kujawsko pomorskiej, które rozgrywane są w dniach 7-9 sierpnia 2020 roku

KS Brzoza - Zawisza Bydgoszcz. Patryk Straszewski z karnego na 1:2

4. liga kujawsko pomorska. 2. kolejka - relacja na żywo, strzelcy - tutaj

5. liga kujawska pomorska. Wyniki na żywo, strzelcy - kliknij tutaj

3 liga grupa 2 - 2. kolejka - piątek 7 sierpnia

Chemik Police - Gwardia Koszalin 0:6 (0:3)

Bramki: Daniel Chyła 2 (12, 53), Mateusz Piotrowski (18), Jeremiasz Grela (26), Adam Gross (73), Krystian Krauze (90+1)
Początek o godzinie 17:00. Sędziuje Piotr Pazdecki

3 liga grupa 2 - 2. kolejka - sobota 8 sierpnia

GKS Przodkowo - Unia Swarzędz 4:2 (2:0)

Bramki: Paweł Czychowski (40), Mateusz Łuczak (45+2), Robert Wesołowski 2 (66, 71) - Michał Przybyła (52), Tomasz Neumann (74).
Początek o godzinie 15:00. Sędziuje Mateusz Bieszke

Bałtyk Koszalin - Bałtyk Gdynia 3:4 (0:3)

Bramki: Dawid Gruchała-Węsierski 2 (46, 77), Krystian Kąkol (65) - Mateusz Gułajski (2, 26), Adam Gołuński (42), Michał Marczak (57, karny)
Początek o godzinie 17:00. Sędziuje Denis Błaszczak

Sokół Kleczew - Pomorzanin Toruń 1:1 (0:1)

Bramki: Adrian Kaliszan (53) - Masato Hayashi (40)
Początek o godzinie 17:00. Sędziuje Kamil Rybiński

Flota Świnoujście - Pogoń II Szczecin 2:2 (0:2)

Bramki: Paweł Iskra (50), Adrian Kołat (64) - Oskar Kalenik (5), Kacper Zaborski (18)
Początek o godzinie 17:00. Sędziuje Karol Arys.

Mieszko Gniezno - Nielba Wągrowiec 0:6 (0:4)

Bramki: J. Kubiński 2, B. Burman 2, J. Figaszewski, T. Bzdęga.
Początek o godzinie 17:00. Sędziuje Maciej Martyniuk

Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg 1:1 (0:0)

Bramki: Marcin Łażewski (75) - Michał Kozajda (80)
Początek o godzinie 17:00. Sędziuje Marek Marcinkowski

Górnik Konin - Gryf Wejherowo 1:2 (1:0)

Bramki: Kamil Sternicki (19) - Norbert Hołtyn (55), Tomasz Panek (66)
Początek o godzinie 17:00. Sędziuje Kamil Waskowski.

3 liga grupa 2 - 2. kolejka - niedziela 9 sierpnia

Radunia Stężyca - Świt Szczecin 5:1 (1:1)

Bramki: Jakub Letniowski (5), Dawid Retlewski 3 (50, 67, 78), Dawid Cempa (70) - Adam Nagórski (33, wolny)
Początek o godzinie 15:00. Sędziuje Eliasz Pawlak

Unia Janikowo - Polonia Środa Wlkp. 0:3 (0:1)

Bramki: Kacper Nowak (1), Luis Henriquez (60), Szymon Zgarda (85)
Początek o godzinie 17:00. Sędziuje Karol Kobędza

4 liga kujawsko pomorska - 2. kolejka - sobota 8 sierpnia

KS Brzoza - Zawisza Bydgoszcz 2:6 (1:3)

Bramki: Patryk Straszewski 2 (24, karny, 84, wolny) - Kamil Żylski 6 (5, 19, 44, 46, 74, 78).
Początek o godzinie 11:00. Sędziuje Rafał Podlewski

Start Eco-Pol Pruszcz - Lider Włocławek 2:2 (1:1)

Bramki: Klaudiusz Gołata (28), Mikołaj Prybiński (58) - Michał Sitarz (27), Krystian Stolarczyk (60).
Początek o godzinie 11:00. Sędziuje Szymon Rutkowski

Chełminianka Chełmno - Wda Świecie 0:1 (0:0)

Bramka: Bartosz Czerwiński (55)
Początek o godzinie 12:00. Sędziuje Łukasz Damski

Sparta Brodnica - Budowlany KS Bydgoszcz 3:1 (1:1)

Bramki: Marcin Rupiński 2 (14, wolny, 47, wolny), Adam Reise (70) - Rafał Kostkowski (40)
Początek o godzinie 12:00. Sędziuje Piotr Ciesielski

Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław - Pogoń Mogilno 1:1 (0:1)

Bramki: Patryk Wiśniewski (61) - Jacek Wojciechowski (7)
Początek o godzinie 14:00. Sędziuje Damian Dorn

Kujawianka Izbica Kujawska - Legia Chełmża 1:2 (1:1)

Bramki: Oleg Tabaka (22) - Michał Horna (11), Daniel Widz (60)
Początek o godzinie 16:00. Sędziuje Adam Kraśnicki

Chemik Moderator Bydgoszcz - Kujawiak Lumac Kowal 3:0 (1:0)

Bramki: Maciej Kot 2 (36, 74), Szymon Maziarz (48, karny)
Początek o godzinie 16:00. Sędziuje Sławomir Winiecki

Włocłavia Włocławek - Orlęta Aleksandrów Kujawski 5:0 (4:0)

Bramki: Kamil Kuropatwiński 2 (5, 11 rożny), Adam Kujawski (7), Łukasz Witucki 2 (40, karny, 46)
Początek o godzinie 17:00. Sędziuje Adrian Sławkowski

4 liga kujawsko pomorska. 2. kolejka - niedziela 9 sierpnia

Lech Rypin - KS Łochowo 0:3 (0:0)

Bramki: Kajetan Wojciechowski (61), Georgio Dimitrov 2 (63, 66)
Początek o godzinie 12:00. Sędziuje Jerzy Rolbiecki

Trwa głosowanie...

Czy Zawisza Bydgoszcz awansuje do 3. ligi?

Kujawsko pomorska 5 liga grupa II. 2. kolejka - sobota 9 sierpnia

Subinianka Szubin - Noteć Łabiszyn 1:4 (1:1)

Początek o godzinie 11:00. Sędziuje Mikołaj Kamzelewski

Lubienianka Lubień Kujawski - Łokietek Brześć Kujawski 1:5 (1:1)

Początek o godzinie 15:00. Sędziuje Daniel Błaszczyk

Notecianka Pakość - Ziemowit Osięciny 2:0 (0:0)

Początek o godzinie 15:00. Sędziuje Marcin Nowakowski

Mień Lipno - Wisła Dobrzyń n/Wisłą 0:2 (0:0)

Początek o godzinie 16:00. Sędziuje Maciej Lanckowski

LTP Lubanie - LKS Dąb - BOSiR Barcin 2:0 (1:0)

Początek o godzinie 17:00. Sędziuje Łukasz Zasada

Goplania Inowrocław - Zdrój Ciechocinek 1:5 (1:4)

Początek o godzinie 17:00. Sędziuje Piotr Wiśniewski

GKS Baruchowo - Tłuchowia Tłuchowo 0:3 (0:2)

Początek o godzinie 17:00. Sędziuje Marcin Drogowski

Kujawsko pomorska 5 liga grupa II. 2. kolejka - niedziela 9 sierpnia

Pogoń II Mogilno - Gopło Kruszwica 2:3 (0:1)

Początek o godzinie 17:00. Sędziuje Jacek Siwa

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Piast Kołodziejewo 2:2 (1:2)

Początek o godzinie 17:00. Sędziuje Radosław Kaczorowski

Trwa głosowanie...

Która grupa 5. ligi kujawsko-pomorskiej jest silniejsza?

Kujawsko pomorska 5 liga grupa I. 2. kolejka - sobota 8 sierpnia

Olimpia II Grudziądz - Radzynianka Radzyń Chełmiński 0:1 (0:1)

Początek o godzinie 11:00. Sędziuje Dariusz Orzechowski

Victoria Czernikowo - Sokół Radomin 0:2 (0:0)

Początek o godzinie 13:30. Sędziuje Maciej Gebler

Flisak Złotoria - Polonia Bydgoszcz 0:4 (0:0)

Początek o godzinie 14:00. Sędziuje Paweł Sarnowski (Brodnica)

Mustang Ostaszewo - Unia Solec Kujawski 1:3 (0:1)

Początek o godzinie 15:00. Sędziuje Dawid Błażejczyk

Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Wojownik Wabcz 3:0 (1:0)

Początek o godzinie 15:00. Sędziuje Mateusz Wróblewski

Cyklon Kończewice - Krajna Sępólno Krajeńskie 1:3 (1:1)

Początek o godzinie 15:00. Sędziuje Jan Wilczewski

Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Start Warlubie 1:2 (0:0)

Początek o godzinie 16:00. Sędziuje Łukasz Boiński

Promień Kowalewo Pomorskie - Victoria Koronowo 1:1 (1:1)

Początek o godzinie 17:00. Sędziuje Krzysztof Ulatowski

Kujawsko pomorska 5 liga grupa I. 2. kolejka - niedziela 9 sierpnia

Elana II Toruń - Unia Wąbrzeźno 1:1 (0:0)

Początek o godzinie 17:00. Sędziuje Sławomir Radzik

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie