Wyniki meczów 27. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej, sezon 2021/22 [14-15 maja]

OPRAC.:
Marcin Gołembiewski
Włocłavia Włocławek - Lider Włocławek (3:2)
Włocłavia Włocławek - Lider Włocławek (3:2) fot. Wojciech Alabrudziński
Udostępnij:
Wyniki spotkań 27. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej, które odbyły w sobotę 14 maja i niedzielę 15 maja, podawaliśmy na żywo.

Cuiavia Inowrocław - Notecianka Pakość 2:2 (0:1)

Mecz 27. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej
13:5515.05.2022

90+8'

koniec
Bramki: Bartłomiej Dreżewski (66, samobójcza), Dawid Deresiewicz (90+6, karny) - Kacper Mozgawa 2 (45, karny, 57)

13:5115.05.2022

GOOOL 90+6'

Dawid Deresiewicz z rzutu karnego, strzał w stylu a'la Panenka i mamy 2:2.

Bramka padła tak - wideo:

13:5015.05.2022

90+4'

Chwila przerwy, gdyż Notecianka wprowadzi zaraz na boisko rezerwowego bramkarza

13:4915.05.2022

90+4'

Rzut karny dla Cuiavii! W polu karnym fauluje bramkarz gości - Marcin Walczak, który otrzymuje swoją drugą żółtą kartkę. Goście w 9.

13:4615.05.2022

90'

4 minuty doliczone

13:3715.05.2022

80'

1:2

13:2715.05.2022

70'

1:2

13:2415.05.2022

GOOOL 66'

Bartłomiej Dreżewski niefortunnie przecina dośrodkowanie z rzutu rożnego i trafia do własnej siatki 1:2. Trzecia samobójcza bramka w tej kolejce 4. ligi

13:1415.05.2022

GOOOL 57'

Kacper Mozgawa 0:2. Strzał z dystansu i błąd bramkarza, który przy interwencji przepuścił piłkę pod rękoma

13:0915.05.2022

52'

Radosław Wójcik (Notecianka) fauluje taktycznie wychodzącego na czystą pozycję Mateusza Brzóstowskiego. Bezpośrednia czerwona kartka i goście grają w 10

13:0515.05.2022

50'

0:1

12:5515.05.2022

45'

przerwa, 0:1

12:5015.05.2022

GOOOL 45'

Kacper Mozgawa z karnego 0:1. Jedenastka podyktowana za zagranie ręką. Do momentu bramki zdecydowaną przewagę mieli gospodarze, a karny dla Notecianki był pierwszym i zarazem jedynym zagrożeniem podbramkowym gości

12:4215.05.2022

40'

0:0

12:3115.05.2022

30'

0:0

12:2115.05.2022

20'

0:0

12:1615.05.2022

15'

0:0

12:1115.05.2022

10'

0:0

12:0815.05.2022

5'

0:0

12:0115.05.2022

1'

Goście od środka

11:4315.05.2022

Skład Cuiavii

Fastov - Majtczak, Estigarribia, Maciejewski, Eduardo, Jastrzębski, Majchrzak, Nowakowski, Kulak, Deresiewicz, Brzóstowski

Skład Notecianki

Walczak - Dreżewski, Mateusz Swojnóg, Szefer, Smaruj, Mateusz Gryglewicz, Rościszewski, Dariusz Swojnóg, Łukasz Gryglewicz, Wójcik, Mozgawa

11:1515.05.2022

Sędziowie

Arbitrem głównym niedzielnego (15.05.022) spotkania będzie Szymon Rutkowski, którego asystentami będą: Dawid Kosmal i Rafał Kosek

11:0015.05.2022

Godzina spotkania

Derby powiatu inowrocławskiego rozpoczną się o godzinie 12:00 na stadionie  w Inowrocławiu przy ul. Macieja Wierzbińskiego 2

Sobota 14 maja
Włocłavia Włocławek - Lider Włocławek 3:2 (3:1)

Włocłavia Włocławek - Lider Włocławek (3:2) AW

62 - mecz przerwany, race odpalone, czekamy jak wróci widoczność...

55 - 3:1
45 - 3:1, przerwa
GOOOL 42 - Kamil Kuropatwiński z rzutu wolnego 3:1
40 - 2:1
30 - 2:1
GOOOL 22 - Kamil Kuropatwiński 2:1. Błąd bramkarza, który nie opanował piłki. Strzał praktycznie z dwóch metrów
GOOOL 14 - Stanisław Łojewski 1:1
GOOOL 12 - Tomasz Szablewski głową, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Kamila Frąckowiaka 0:1. Bramkę zobaczysz na końcu poniższego wideo (pierwsza bramka Lidera w derbach od 319 minut)

10 - 0:0
1 - derby nr 8 w historii rozpoczęte
Grający trener Lidera Tomasz Szablewski grał dotychczas we wszystkich spotkaniach derbowych. Jednak cztery mecze rozegrał w barwach Włocłavii, a ostatnio znów wystąpił w Liderze. W sumie strzelił 5 goli. Pierwszą bramkę zdobył w historycznych derbach grając w zespole Lidera. 6 rozegranych meczów ma Paweł Behlke (Włocłavia), który nie wystąpił w meczu derbowym nr 3 ze względu na żółte kartki.
Sześciu piłkarzy ma na koncie występy w derbach w obu ekipach. Oprócz braci Tomasza i Piotra Szablewskich, są to: Łukasz Grube, Stanisław Łojewski, Robert Spychalski, Marcin Bykowski. Po sobotnim meczu ta statystyka już się zmieni. W wyjściowych składach są bowiem: Kamil Frąckowiak i Mateusz Pohlid.
Składy
WŁOCŁAVIA: Piotrowski - Saienko, Kapela, Miłek (61, Zaborowski), Behlke (85, Żuławski), Pohlid (85, Guzek), Beta (61, Kacperski), Wojtylak (ż), Feter (ż), Kuropatwiński, Łojewski (75, Jankowski)
LIDER: Grzywiński - Musialik, Figura (ż), Buliński (ż), Wiliński, Szablewski (ż), Gawroński, Spychalski, Świątkowski, Frąckowiak, Kowalski
18:00 - Paweł Chrustowski (Łódź)

Trwa głosowanie...

Jakim wynikiem zakończy się mecz Włocłavia - Lider ?

Lech Rypin - Sportis Łochowo 2:3 (1:1)
Informuje Krzysztof Bartnicki
90+7 - koniec, zasłużona wygrana gości. Trzecia ligowa porażka z rzędu Lecha. Szósty mecz z rzędu bez zwycięstwa.
Po meczu Błażeja Dąbrowskiego zabrała karetka na badania. Okazało się, że trzeba zrobić badania po groźnym zderzeniu z zawodnikiem Sportisu. To już kolejna pechowa sytuacja w Lechu! Szpital w zespole w najlepsze! Wcześniej podobnie wyglądającą sytuację miał Szymon Moszczyński w meczu z Włocłavią, który musiał przejść operację.
90 - 7 minut doliczone
89 - zmiana w Lechu, Orędowski za Dąbrowskiego, który groźnie zderzył się z rywalem. Była w dłuższa przerwa w grze
30 - strzał zza pola karnego broni Łukasz Wiśniewski, bramkarz Lecha
GOOOL 17 - Martyn Trędewicz 1:1. Szybka odpowiedź gospodarzy, wyrównanie tuż po wznowieniu od środka boiska. Asysta Radosław Lewandowski
GOOOL 16 - Michał Kalitta 0:1. Asysta Mateusz Szymański
10 - 0:0
1 - Sportis od środka
LECH: Ł. Wiśniewski - Banasiak, Dąbrowski, Rybka, Baranowski, Śmigrodzki, Moszczyński, Gołata (46, Małkowski), R. Lewandowski, P. Lewandowski, M. Trędewicz.
SPORTIS: Andres - Shpilevskii, Szymański, Kalitta, Góra, Stasikowski, Ovsiak, Mawdryk, M. Wiśniewski, Droż, Wojciechowski
17:00 - Piotr Ciesielski

Pomorzanin Toruń - BKS Bydgoszcz 2:3 (0:1)
Informuje Ryszard Kobak
90 - koniec
GOOOL 88 - Jakub Bollin z rzutu karnego 2:3. Faulowany był Bollin
70 - 1:3, gospodarze grają w osłabieniu, czerwona kartka (druga żółta) Wiktor Babiński
65 - 1:3
GOOOL 60 - Oskar Januszewski z rzutu karnego 1:3. Faulowany był Rafał Kostkowski
GOOOL 56 - Łukasz Chruścicki 1:2, samobójcze trafienie. Jesienią grał w... BKS dla którego zdobył 5 goli. W sumie ma już na koncie więc 9 bramek
GOOOL 53 - Jakub Bollin 1:1
45 - przerwa, 0:1
GOOOL 23 - Robert Stolarski 0:1, samobójcze trafienie
15 - 0:0
5 - 0:0
16:00 - Bartłomiej Wiśniewski

Unia Gniewkowo - Chemik Moderator Bydgoszcz 1:2 (1:1)
GOOOL 29 - Filip Sąsała po rykoszecie 1:1
GOOOL 28 - Damian Kochmański 0:1 głową po rzucie rożnym Szymona Maziarza. Asysta nr 10w tym sezonie
10 - 0:0
5 - 0:0
16:00 - Piotr Kośmider

Unia Solec Kujawski - Orlęta Aleksandrów Kujawski 7:0 (5:0)
Informuje Michał Maroszek
90 - koniec, Unia zanotowała wygraną nr 20 w sezonie, dwunastą bez straconego gola. Był to jej siódmy mecz w którym strzeliła minimum 6 goli.
GOOOL 85 - Krzysztof Szal 7:0
GOOOL 76 - Krzysztof Szal 6:0
60 - 5:0
45 - 5:0, przerwa
GOOOL 37 - Viacheslav Riabov 5:0. Asysta Maciej Słupecki
GOOOL 32 - Grzegorz Adamski 4:0. Asysta Sebastian Pacek. Hat-trick goli i asyst. Grzegorz Adamski został pierwszym piłkarzem, który zanotował w tym sezonie hat-tricki dla dwóch drużyn. W 9. kolejce trzy gole strzelił (w 59 minut) dla Chemika w meczu z Chełminianką. W sobotę zrobił to w niespełna dwa kwadranse.
GOOOL 27 - Grzegorz Adamski 3:0. Asysta Sebastian Pacek, który ma już 40 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej (21 goli, 19 asyst)
10 - 2:0
GOOOL 4 - Szymon Babiarz 2:0. Asysta (nr 18 w sezonie) Sebastian Pacek
GOOOL 3 - Grzegorz Adamski 1:0. Asysta Szymon Babiarz.
1 - od środka od goście, a konkretnie Łukasz Witucki
12:00 - Marek Semrau

Wda Świecie - Kujawianka Izbica Kujawska 1:0 (0:0)
54 - gra wznowiona, za Falciano pojawił się na boisku Graczyk
47 - groźne starcie. Falciano na chwilę stracił przytomność. Gra wstrzymana. Karetka w drodze
46 - goście od środka
45 - 0:0, przerwa
30 - 0:0, okazje bramkowe z obu stron, ale brakuje skuteczności
15 - 0:0
1 - od środka gospodarze, a konkretnie Gabriel Falciano, najskuteczniejszy strzelec rozgrywek.
WDA: Szabłowski - Safian, Góra, Widz, Słaby - Adamczyk, Ławicki, Maliszewski, Majka, Ratkowski - Falciano.
14:00 - Marcin Wódkowski

Sparta Brodnica - Start Pruszcz 3:1 (2:0)
GOOOL 27 - Krystian Janczak 1:0
SPARTA: Dziwulski - Ciechowski, Janczak, Martyniuk, Kaczyński, Piskorski, Wasiak, Argalski, Rupiński, Bocian, Tuptyński.
START: Semrau - Wójcik, Duma, Środa, Mizdalski, Linkowski, Czarnowski, Wanat, Czerwiński, Lewandowski, Wójtowicz
15:00 - Krzysztof Kaczmarek

Chełminianka Chełmno - Pogoń Mogilno 2:1 (0:0)
1 - goście od środka
CHEŁMINIANKA: Kurkowski - Kaczkowski, Majorek, K. Misiaszek, Wiśniewski, Kijewski, D. Gross, Komur, Igliński, P. Misiaszek, P. Gross.
POGOŃ: Paweł Mroziński - Kruszewski, Krajnyk, Karpiński, Wojciechowski, Śliwiński, Kopiński, Kozłowski, Delekta, Sieradzki, Jaskólski.
15:00 - Dariusz Ignatowski
Transmisja

Uwaga. Chemik złożył odwołanie od wyniku meczu 24. kolejki Orlęta - Chemik (3:2) - brak młodzieżowca. K-PZPN poprosił Orlęta do ustosunkowanie się do sprawy. W czwartek nie zapadła decyzja. Aleksandrowianie nie złożyli jeszcze wyjaśnień. Wiele wskazuje, że mecz zostanie zweryfikowany, jako walkower dla bydgoszczan.

18. Orlęta Aleksandrów Kuj. 27 19 23-56

Spadek: Trzy ostatnie drużyny (miejsca 16-18)

28. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej
Czwartek 19 maja
Kujawianka Izbica Kujawska - Lech Rypin (18)

Sobota 21 maja
Chemik Bydgoszcz - Wda Świecie (12:00)
Sportis Łochowo - Włocłavia Włocławek (14:00)
Lider Włocławek - Sparta Brodnica (16:00)
Start Pruszcz - Pomorzanin Toruń (16:00)
BKS Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław (16:00)
Notecianka Pakość - Unia Solec Kujawski (16:00)
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Chełminianka Chełmno (17:00)

Strzelcy
Włocłavia Włocławek - Lider Włocławek 3:2 (3:1), Stanisław Łojewski (14), Kamil Kuropatwiński (22, 42, wolny) - Tomasz Szablewski (12, głową), Adrian Kowalski (87)

Lech Rypin - Sportis Łochowo 2:3 (1:1), Martyn Trędewicz (17), Paweł Lewandowski (62) - Michał Kalitta 2 (16, 65), Mateusz Zbiranek (82, wolny)

Pomorzanin Toruń - BKS Bydgoszcz 2:3 (0:1), Jakub Bollin 2 (53, 88, karny) - Robert Stolarski (23, samobójcza), Łukasz Chruścicki (56, samobójcza), Oskar Januszewski (60, karny)

Unia Gniewkowo - Chemik Moderator Bydgoszcz 1:2 (1:1), Filip Sąsała (29) - Damian Kochmański (28, głową) - Maciej Kot (67)

Unia Solec Kujawski - Orlęta Aleksandrów Kujawski 7:0 (5:0), Grzegorz Adamski 3 (3, 27, 32), Szymon Babiarz (4), Viacheslav Riabov (37), Krzysztof Szal 2 (76, 85)

Wda Świecie - Kujawianka Izbica Kujawska 1:0 (0:0), Karol Maliszewski (90+2)

Sparta Brodnica - Start Pruszcz 3:1 (2:0), Krystian Janczak (27), Kamil Piskorski (36), Marcin Rupiński (69, wolny) - Olaf Wójtowicz (80)

Chełminianka Chełmno - Pogoń Mogilno 2:1 (0:0), Piotr Kaczkowski (80), Piotr Gross (86) - Wiktor Mrówczyński (84, karny)

Cuiavia Inowrocław - Notecianka Pakość 2:2 (0:1), Bartłomiej Dreżewski (66, samobójcza), Dawid Deresiewicz (90+6, karny) - Kacper Mozgawa 2 (45, karny, 57)