Wyniki meczów 3, 4 i 5 ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy [14/15 września 2019]

Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Zaktualizowano 
Arkadiusz Wojtasiewicz
Wyniki i obsada sędziowska meczów rozgrywanych 13-15 września: 7. kolejka 3. ligi grupa II, 7. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej, 5. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej, 4. kolejki kujawsko-pomorskiej A klasy. Artykuł będzie na bieżąco aktualizowany.

4 liga kujawsko-pomorska - 7. kolejka

Sobota (14.09)

WYNIKI NA ŻYWO. STRZELCY, TABELA. KLIKNIJ TUTAJ

Lider Włocławek - Zawisza Bydgoszcz 2:0 (1:0)
Bramki: Bartosz Dyszy (15), Adrian Klepacz (79, głową)
Wideogol na 2:0

11 - Piotr Kośmider

Sparta Brodnica - Pogoń Mogilno 4:0 (0:0)
Bramki: Adrian Kural (53), Radosław Gajkowski (76), Grzegorz Domżalski (80), Adam Reise (90+3, karny)
11 - Szymon Rutkowski

Trwa głosowanie...

Która drużyna wywalczy mistrzostwo 4. ligi w sezonie 2019/20?

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Piast Złotniki Kujawskie 3:1 (3:0)
Bramki: Adam Młodzieniak 2 (24, 28), Arkadiusz Dryps (34) - Krzysztof Głogowski (67)
15 - Damian Dorn

KS Sportis Łochowo - Pomorzanin Toruń 0:2 (0:0)
Bramki: Kamil Woroniecki (68), Wojciech Lewandowski (72)
16 - Bartosz Kowalczyk

ZDJĘCIA Z ŁOCHOWA

Unia Gniewkowo - Chemik Moderator Bydgoszcz 2:1 (0:1)
Bramki: Oskar Kryszak (48), Mateusz Nowacki (56) - Maciej Kot (32)
16 - Łukasz Boiński

Legia Chełmża - Chełminianka Chełmno 1:2 (1:0)
Bramki: Bartosz Pawkin (3) - Oskar Andrzejewski (47), Szymon Marks (65)
16 - Radosław Papierowski

Lech Rypin - Kujawianka Izbica Kujawska 2:3 (1:1)
Bramki: Maciej Jankowski (42), Martyn Trędewicz (65) - Jan Kołodziejski (44), Łukasz Pietrzak 2 (86, 90)
16 - Łukasz Bania

Niedziela (15.09)
Budowlany KS Bydgoszcz - Notecianka Pakość 3:0 (0:0)
Bramki: Gracjan Żeglarski (64), Arkadiusz Woźniak (80), Rafał Kostkowski (90+2)
12 - Piotr Ciesielski

Test. Sprawdź co wiesz o rozgrywkach 4. ligi kujawsko-pomorskiej po 6. kolejkach

5 liga kujawsko-pomorska grupa I - 6. kolejka

Sobota (14.09)

Mustang Ostaszewo - Krajna Sępólno Krajeńskie 2:4 (0:2)
Bramki: Maciej Dudek (74), Mateusz Ciesielski (86) - Damian Rybacki (13), Dominik Bonk (18), Dominik Fierek (47), Mariusz Żychski (62)
15 - Mariusz Burda

Radzynianka Radzyń Chełmiński - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 0:2 (0:0)
Bramki: Radosław Mik (87), Marcin Szulc (90+3)
16 - Sylwester Rasmus

Unia Wąbrzeźno - Polonia Bydgoszcz 2:3 (1:1)
Bramki: Filip Ciechacki (14), Kamil Kruszewski (62) - Sebastian Pacek 2 (35, 78), Vadym Hodlevsky (90+3)
16 - Dariusz Orzechowski

Wda Świecie - Sokół Radomin 3:0 (1:0)
Bramki: Karol Maliszewski (36), Wojciech Ernest 2 (72, 90)
17 - Mateusz Onysk

Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Cyklon Kończewice 2:2 (1:0)
Bramki: Piotr Klimowski (18), Henryk Płochacki (90+4) - Łukasz Sikorski (62), Tomasz Urbański (68)
17 - Artur Żeliszczak

Niedziela (15.09)

Elana II Toruń - Unia Solec Kujawski 4:0 (1:0)
Bramki: Sebastian Rak (35), Przemysław Mycan 3 (75, 84, 90)
11 - Marek Semrau

Olimpia II Grudziądz - Start Eco-Pol Pruszcz 0:2 (0:0)
Bramki: Daniel Czarnowski (49), Mikołaj Prybiński (57)
14 - Grzegorz Sosnowski

Promień Kowalewo Pomorskie - Flisak Złotoria 1:1 (0:1)
Informuje Joachim Tarkowski
Bramki: Piotr Walaszkowski (65) - Kacper Zboralski (41, karny)
16 - Piotr Wysocki

Czytaj także

5 liga kujawsko-pomorska grupa II - 6. kolejka

Sobota (14.09)

WYNIKI NA ŻYWO. STRZELCY. TABELA

Kujawiak Kowal - Szubinianka Szubin 5:1 (3:1)
11 - Patryk Piluś

KS Prisma Dent Brzoza - LTP Lubanie 2:0 (1:0)
11 - Szymon Lewandowski

GKS Baruchowo - Zdrój Ciechocinek 5:0 (1:0)
15 - Radosław Kaczorowski

Mień Lipno - LKS Dąb-BOSiR Barcin 1:1 (0:1)
15 - Krzysztof Kaczmarek

Lubienianka Lubień Kujawski - Goplania Inowrocław 3:0 (0:0)
16 - Tomasz Perliński

Łokietek Brześć Kujawski - Gopło Kruszwica 2:2 (2:1)
16 - Szymon Raniszewski

Kujawianka Strzelno - Ziemowit Osięciny 2:0 (1:0)
16 - Daniel Mateusiak

Wisła Dobrzyń n/Wisłą - Noteć Łabiszyn 2:0 (1:0)
16 - Mateusz Wróblewski

3 liga grupa 2 - 7. kolejka

Piątek (13.09)
Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin 1:0 (1:0)
Bramka: Paweł Piceluk (26)
17 - Bartłomiej Zywert

Sobota (14.09)
Unia Janikowo - Grom Nowy Staw 3:3 (0:3)
Bramki: Przemysław Kędziora 2 (52, karny, 70), Gracjan Goździk (74) - Tomasz Grabowski 3 (8, 38, 44)
16 - Paweł Okunowicz

Transmisja



Chemik Police - Nielba Wągrowiec 2:0 (2:0)
Bramki: Andriy Protasenko (3), Jakub Sobecki (7)
16 - Piotr Pazdecki

Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański 5:1 (2:0)
Bramki: Radosław Mikołajczak (15), Łukasz Zagdański 2 (35, 62, głową), Adrian Kaszalin (88), Krzysztof Bartoszak (90+2) - Filip Sosnowski (68)
17 - Krzysztof Kanclerz

Niedziela (15.09)
Bałtyk Koszalin - Jarota Jarocin 1:0 (1:0)
Bramka: Dawid Gruchała-Węsierski (16)
14 - Hubert Sawicki

Radunia Stężyca - Polonia Środa Wlkp. 1:1 (1:0)
Bramki: Jakub Bach (35) - Kacper Nowa (82)
W 25 min. Filip Burkhardt (Radunia) nie wykorzystał rzutu karnego
15 - Mateusz Bieszke

Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin 0:2 (0:0)
Bramki: Keisuke Naka (46), Sebastian Ginter (82)
16 - Paweł Maćkowiak

Świt Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 3:1 (1:1)
Bramki: Adam Nagórski (27, karny), Adam Ładziak (64), Łukasz Kopeć (85) - Marcin Trojanowski (7)
16 - Paweł Wrzeszczyński

Górnik Konin - KKS 1925 Kalisz 0:1 (0:1)
Bramka: Andrzej Trubeh (27)
17 - Karol Arys

Czytaj także

A klasa grupa I - Bydgoszcz - 5. kolejka

Sobota (14.09)

Sparta Przysiersk - Rawys CEO Raciąż 5:3
15 - Adam Drozdek

Gwiazda Parkmar Inkaso Bydgoszcz - Start Warlubie 1:3
16 - Adrian Miniszewski

Tucholanka Hydrotor Tuchola - Kamionka Kamień Krajeński 1:3
16 - Paweł Matuszak

Grom Więcbork - Victoria Niemcz 5:3 (3:0)
Bramki: Mateusz Przybylski 2 (10, 54), Bartłomiej Kosmela 2 (17, 20), Patryk Piotrowski (69) - Łukasz Lesiński (62), Łukasz Grobelski (66), Jacek Nowak (72)
16 - Paweł Wojtysiak

Fala Świekatowo - GLKS Dobrcz-Wudzyn 1:1 (0:0)
Bramki: Dawid Szczukowski (47) - Jarosław Lewandowski (61)
17 - Tomasz Linke

Niedziela (15.09)

Grom Osie - LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska 4:2 (1:0)
Bramki: Lonser 2, Ligocki, Dmuchowski - Mateusz Sarnowski, Dawid Murawski.
11 - Rafał Kaczorowski

Cis Joltex Cekcyn - Victoria Koronowo 0:3
13 - Mateusz Muszyński

A klasa grupa II - Bydgoszcz - 5. kolejka

Sobota (14.09)

Victoria Kołaczkowo - Mikrus Szadłowice 1:5
16 - Maciej Górczyński

Zagłębie Piechcin - Noteć Gębice 5:2 (1:2)
17 - Bartosz Hebda

Noteć Inowrocław - Znicz Rojewo 1:2
17 - Jacek Siwa

Piast Kołodziejewo - Burza Tribo Nowa Wieś Wielka 5:3 (3:1)
Bramki: Jakub Wilk (2), Jakub Priebe 2 (10, 67), Robert Wilk (41), Stanisław Ciejek (52) - Jakub Kaczmarek (28), Jakub Szydłowski (78), Patryk Bereza (85)
17 - Mirosław Landowski

Niedziela (15.09)
Pogoń II Mogilno - Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 9:1
15 - Dawid Sieradzki

Spójnia Białe Błota - Zootechnik Kołuda Wielka 2:1 (0:0)
15 - Bartosz Hak

Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Pałuczanka Żnin 4:1
17 - Michał Chrzanowski

A klasa grupa Toruń - 4. kolejka

Sobota (14.09)

Zamek Bierzgłowski - Victoria Czernikowo 0:5 (0:2)
Bramki: Łukasz Skowroński (5), Jakub Pukłacki (22), Mateusz Wróblewski (50), Dawid Bochuciński (75), Michał Gawroński (88)
13:30 - Krzysztof Doroz

LZS Świedziebnia - Pogrom Zbójno 1:3
15 - Maciej Ardanowski

Wojownik Wabcz - Orzeł Głogowo 4:1
16 - Karol Kobędza

Stal Grudziądz - Węgrowianka Węgrowo 1:6 (0:2)
Bramki: Tomasz Rybik (48, karny) - Amadeusz Olszewski (14), Jakub Rulewski (23), Mateusz Bertram (56), Amadeusz Olszewski (71), Dawid Górski (84, karny), Damian Niebojewski (87)
16 - Tomasz Reszke

Drwęca Golub-Dobrzyń - Unislavia Unisław 5:2
16 - Adrian Sławkowski

Błękitni Podwiesk - Victoria Lisewo 5:3
Bramki: Mariusz Trepkowski 3, Jarosław Gaweł, Daniel Gmiński -
16:30 - Paweł Trzeszczkowski

Niedziela (15.09)

Wisła Grudziądz - Legia Osiek
Mecz się nie odbył. Goście oddali walkowera
17 - Robert Pasek

A klasa grupa I Włocławek - 5. kolejka

Sobota (14.09)
TABELE PO 5. KOLEJCE A KLASY GRUPY WŁOCŁAWEK

Orzeł Służewo - Kujawy Kozy 3:6 (3:3)
Bramki: Karol Kuźba (7), Piotr Lewandowski (20), Mateusz Królak (30) - Krzysztof Kwiatkowski 3 (27, 45+1, 55), Mateusz Krzyżański 2 (17, 64), Krystian Wojciechowski (72)
11 - Marcin Prażniewski

Start Stawki - Sadownik Waganiec 1:3 (1:3)
Bramki: Hubert Soleniewicz (20) - Piotr Nowak (10), Piotr Kuliński (30), Tomasz Krajewski (45+1)
16 - Krzysztof Budziński

Piast Bądkowo - MGKS Lubraniec 1:2 (1:2)
Bramki: Jakub Chojnacki (40) - Łukasz Kmieć (9), Tobiasz Kondracki (20)
Mateusz Pączkowski (MGKS) w 90 minucie obronił rzut karny wykonywany przez Marcina Chlewickiego.
17 - Damian Ruczewski

Niedziela (15.09)
Tęcza Topólka - Wzgórze Raciążek 1:1 (1:1)
Bramki: Daniel Komorowski (6) - Przemysław Rutecki (34)
W 29 min. rzut karnego nie wykorzystał Patryk Czarnecki (Tęcza). Obronił 56-letni Piotr Janowski!
13 - Sebastian Szubski

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Lech Dobre 2:1 (1:1)
Bramki: Krzysztof Małachowski 2 (14, 85) - Paweł Gotówka (18).
14 - Mariusz Pyszorski

Unia Choceń - Orlęta II Aleksandrów Kujawski 5:1 (1:0)
Bramki: Rafał Nowak (17), Łukasz Lewandowski (56), Michał Dziedzic Kamiński 2 (64, 67), Mateusz Malinowski (90) - Bartosz Kozłowski (70, karny)
16 - Mateusz Rybicki

A klasa grupa II Włocławek - 5. kolejka

Sobota (14.09)
Victoria Smólnik - Tłuchowia Tłuchowo 2:0 (1:0)
Bramki: Mateusz Giętkowski (20, wolny), Maksymilian Kacprzyk (48)
16 - Filip Krzywicki

Niedziela (15.09)

Skrwa Skrwilno - Łokietek II Brześć Kujawski 7:2 (2:1)
Bramki: Hubert Celebucki 3, Jakub Fałdowski 2, Bartosz Detmer, Szymon Błachewicz - Łukasz Kraszewski 2
13 - Michał Słupecki

Skompensis Skępe - Grot Kowalki 1:6 (0:3)
Bramki:Patryk Dukaczewski - Krystian Pawłowski 2, Kamil Lewandowski, Kamil Klatt, Andrzej Rutkowski, Bartłomiej Żulewski.
14 - Kamil Płocki

Wicher Wielgie - UKS SMS Włocławek 6:2 (3:2)
Bramki: Przemysław Kosowski 2 (9, 88), Sebastian Paszyński (25), Kacper Krajewski 2 (37, 72), Michał Kowalski (58) - Jakub Markiewicz (14), Daniel Lesiński (23)
15 - Łukasz Woźniak

Wiślanin Bobrowniki - Kujawiak Kruszyn 3:1 (1:1)
Bramki: Adrian Surmacki (44), Dawid Gracyk (85), Jakub Domagalski (89) - Dominik Chojnacki (10)
17 - Rafał Jankowski

Widzisz błąd, masz informacje o meczach. Daj znać w komentarzach lub telefonicznie: 519 503 679. Messenger
Aby odświeżyć - kliknij F5

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 1

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

J
Jdjd

Dla Uni Janikowo gola zdobył Goździk a nie Losik

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3