Wyniki meczów 3, 4 i 5 ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy [19/20 października 2019]

Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Zawisza Bydgoszcz - Kujawianka Izbica Kujawska
Zawisza Bydgoszcz - Kujawianka Izbica Kujawska Tomasz Czachorowski
Wyniki i obsada sędziowska: 12. kolejka 3. ligi grupa II, 12. kolejka 4. i 11 kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej oraz meczów A klasy zaplanowanych na weekend 19/20 października 2019. Artykuł będzie na bieżąco aktualizowany.

4. liga kujawsko-pomorska - 12. kolejka

WYNIKI NA ŻYWO.
STRZELCY. TABELA - TUTAJ

Sobota (19.10)
Lider Włocławek - Budowlany KS Bydgoszcz 2:1 (1:0)
Bramki: Robert Ziółkowski (6), Robert Kowalczyk (75) - Patryk Błażejewicz (88)
11 - Krzysztof Kaczmarek

Wideo. Bramki z meczu Lider Włocławek - BKS Bydgoszcz 2:1

Zawisza Bydgoszcz - Kujawianka Izbica Kujawska 2:3 (1:0)
Bramki: Tomasz Prejs (33), Patryk Straszewski (65) - Jan Kołodziejski (46), Oleg Tabaka (54), Łukasz Pietrzak (78)
12 - Piotr Kośmider

Chemik Moderator Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław 4:1 (2:1)
Bramki: Szymon Maziarz (14, karny), Mariusz Miłek 2 (26, wolny, 62), Bartosz Czyżewski (74) - Patryk Wiśniewski (24)
14 - Konrad Aluszyk

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Legia Chełmża 0:3 (0:0)
Bramki: Bartosz Pawkin 2 (53, 60), Damian Bulman (87)
14 - Łukasz Bania

Piast Złotniki Kujawskie - Lech Rypin 0:7 (0:4)
Bramki: Maciej Jankowski (10), Szymon Moszczyński (37), Maciej Rożnowski 2 (43, głową, 45, karny), Radosław Lewandowski 2 (75, 76), Jakub Wrzosiński (82)
15 - Szymon Raniszewski

Notecianka Pakość- Pogoń Mogilno 0:2 (0:0)
Bramki: Jacek Wojciechowski (61), Wiktor Mrówczyński (90+3, karny)
15 - Krzysztof Ulatowski

KS Sportis Łochowo - Unia Gniewkowo 3:1 (0:0)
Bramki: Ntuli Nhlakanipho (58), Maksym Humeniuk (76), Maciej Słupecki (84) - Mateusz Balik (87)
15 - Sławomir Winiecki

Trwa głosowanie...

kto będzie mistrzem rundy jesiennej w 4. lidze kujawsko-pomorskiej?

Niedziela (12.10)
Pomorzanin Toruń - Sparta Brodnica 0:1 (0:0)
Bramka: Oskar Brzuszczak (90+5)
11 - Łukasz Zasada

Chełminianka Chełmno - Włocłavia Włocławek 2:3 (1:0)
Bramki: Szymon Marks (14), Oskar Andrzejewski (90+2) - Bartosz Śmigiel 2 (63, 76), Paweł Behlke (67)
12 - Bartosz Kowalczyk

3. liga grupa 2 - 12. kolejka

Sobota (19.10)
Grom Nowy Staw - Pogoń II Szczecin 2:0 (1:0)
Bramki: Robert Wesołowski 2 (36, 54)
14 - Łukasz Chodnicki

Nielba Wągrowiec - Bałtyk Gdynia 2:4 (0:2)
Bramki: Rafał Leśniewski (57, karny), J. Kubiński (67) - Kazimierowicz 2 (77, 32), Oskar Bohm (66), Bajdur (68)
15 - Paweł Okunowicz

KP Starogard Gdański - Chemik Police 2:1 (1:0)
Bramka: Marcin Kajca (31), Bernard Powszuk (71) - Krzysztof Krakowiak (75, samobójcza)
15 - Mateusz Bieszke

Gwardia Koszalin - Unia Janikowo 1:6 (0:3)
Bramka: Aleks Silski (70) - Gracjan Goździk (17, wolny, 67), Adam Konieczny (21), Przemysław Kędziora (33, 48, 58, karny)
15 - Aleksander Borowiak

Mieszko Gniezno - Świt Szczecin 1:0 (1:0)
Bramka: Adrian Kaliszan (45)
15 - Marcin Wódkowski

Górnik Konin - Bałtyk Koszalin 1:2 (1:2)
Bramki: Dawid Przybyszewski (38) - Dawid Gruchała (13), Paweł Rak (19)
15 - Karol Kobędza

Jarota Jarocin - Radunia Stężyca 0:0
15:30 - Karol Arys

KKS 1925 Kalisz - Sokół Kleczew 2:1 (2:0)
Bramki: Mateusz Mączyński (10), Sebastian Kaczyński (13, wolny) - Tomasz Kowalczuk (69, karny)
18 - Kamil Rybiński

Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wlkp. 3:0 (2:0)
Bramki: Michał Ciarkowski 2 (35, 38), Maciej Witkowski (87)
18 - Piotr Wiśniewski

5. liga kujawsko-pomorska, grupa I - 12. kolejka

Sobota (19.10)
Start Eco-Pol Pruszcz - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 4:3 (1:1)
Bramki: Jakub Krukowski (35), Dawid Wietrzykowski (56), Fabian Chabowski (62), Łukasz Karolak (75) - Martyn Kugaczewski (70), Arkadiusz Kozłowski (68), Valentin Dah (90+3)
11 - Bartosz Kaczyński

Flisak Złotoria - Unia Solec Kujawski 2:4 (2:2)
Bramki: Mateusz Pietrowski (29), Tomasz Śliwiński (39) - Kacper Sapa (25, 85), Oliwer Moranowski (27), Marcin Napierała (47)
13 - Piotr Drogowski

Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Mustang Ostaszewo 2:1 (1:1)
Bramki: Mikołaj Kalinowski (24), Radosław Mik (57) - Miłosz Kwiatkowski (36)
14 - Mariusz Korpalski

Krajna Sępólno Krajeńskie - Radzynianka Radzyń Chełmiński 0:1 (0:0)
15 - Łukasz Boinski

Polonia Bydgoszcz- Elana II Toruń 2:1 (1:1)
Bramki: Sebastian Pacek 2 (18, 50) - Hubert Maciąg (4)
15 - Karol Rolewicz

Unia Wąbrzeźno - Promień Kowalewo Pomorskie 5:0 (2:0)
15 - Radosław Papierowski

Sokół Radomin - Cyklon Kończewice 4:0 (3:0)
Bramki: Artur Bruzdewicz 2 (8, 32), Kornel Stasiak 2 (45, 70)
16 - Paweł Sarnowski

Niedziela (20.10)
Olimpia II Grudziądz - Wda Świecie 0:3 (0:0)
Bramki: Bartosz Czerwiński (49), Karol Maliszewski (51), Wojciech Ernest (74).
14 - Mikołaj Kamzelewski

5. liga kujawsko-pomorska, grupa II - 12. kolejka

WYNIKI NA ŻYWO. STRZELCY. TABELA - TUTAJ

Sobota (19.10)
Łokietek Brześć Kujawski - Kujawiak Lumac Kowal 3:2 (1:0)
11 - Mariusz Burda

LTP Lubanie - Noteć Łabiszyn 4:1 (0:0)
15 - Damian Dorn

Szubinianka Szubin - LKS Dąb-BOSiR Barcin 2:4 (1:2)
15 - Daniel Błaszczyk

Zdrój Ciechocinek - Wisła Dobrzyń n/Wisłą 0:0
15 - Piotr Ciesielski

Goplania Inowrocław - Kujawianka Strzelno 4:1 (2:1)
15 - Patryk Piluś

Niedziela (20.10)
GKS Baruchowo - KS Prisma Dent Brzoza 1:2 (1:1)
13:30 - Sylwester Rasmus

Ziemowit Osięciny - Lubienianka Lubień Kujawski 2:2 (1:2)
15 - Piotr Wysocki

Gopło Kruszwica - Mień Lipno 1:2 (1:1)
15 - Radosław Kaczorowski

A klasa grupa Bydgoszcz I - 10. kolejka

Sobota (19.10)
Start Warlubie - Victoria Niemcz 6:0 (2:0)
Bramki: Bojanowski (40), Klimek (43), Kuczmiński (54), Śliwiński (59, 83), Ceyer (80)
12 - Adam Drozdek

Tucholanka Hydrotor Tuchola - Grom Więcbork 6:1 (4:0)
Bramki: Patryk Kaszczyszyn, Mateusz Renkiewicz Mateusz, Krzysztof Budzyński, Wojciech Schroeder, Karol Kowalski - Remigiusz Błociński
13:30 - Rafał Kaczorowski

Kamionka Kamień Krajeński - LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska 1:4 (0:1)
Bramki: Dariusz Spica (karny) -
14 - Tomasz Linke

Victoria Koronowo - GLKS Dobrcz-Wudzyn 3:0
Bramki: Adrian Bielawski, Patryk Zieliński, Damian Stasikowski
15 - Marcin Modry

Rawys CEO Raciąż - Fala Świekatowo 7:0 (3:0)
Bramki: Rafał Pasiński 2, Dominik Rybacki 2, Tobiasz Mocek 2, Mateusz Pril
15 - Jarosław Klein

Cis Joltex Cekcyn - Gwiazda Parkmar Inkaso Bydgoszcz 0:1 (0:0)
15 - Paweł Matuszak

Niedziela (20.10)
Sparta Przysiersk - Grom Osie 1:2
14:30 - Sławomir Mąka

A klasa grupa Bydgoszcz I - 10. kolejka

Sobota (19.10)
Zagłębie Piechcin - Spójnia Białe Błota 1:1
11 - Dawid Sieradzki

Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia - Zootechnik Kołuda Wielka 7:3
Bramki: Dawid Markowski (7, 30), Marcin Skonieczka (19, 73), Michał Wołczyk (26), Artur Zaborowski (32), Jarosław Dąbrowski (84) - Kamil Pluciński (58), Kamil Pluciński (70), Filip Bednarek (80)
12 - Dariusz Drozd

Mikrus Szadłowice - Burza Tribo Nowa Wieś Wielka 1:8
13 - Maciej Górczyński

Noteć Gębice - Pałuczanka Żnin 0:1 (0:0)
Bramka: Antoni Pietrzak (85)
14 - Jacek Przewozik

Znicz Rojewo - Piast Kołodziejewo 1:4
15 - Mateusz Mrówczyński

Noteć Inowrocław - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 2:1
15 - Marcin Ćwikła

Victoria Kołaczkowo - Pogoń II Mogilno 0:5
15 - Robert Bujnicki

A klasa Toruń - 9. kolejka

Sobota (19.10)
Victoria Czernikowo - Victoria Lisewo 3:2
14:30 - Grzegorz Sosnowski

Unislavia Unisław - Wojownik Wabcz 1:1
15 - Piotr Różyński

Pogrom Zbójno - Wisła Grudziądz 2:0
15 - Piotr Wysocki

LZS Świedziebnia - Drwęca Golub-Dobrzyń 3:1
15 - Andrzej Keński

Węgrowianka Węgrowo- Zamek Bierzgłowski 2:1
15:30 - Mateusz Siemiątkowski

Orzeł Głogowo - Błękitni Podwiesk 2:3
16 - Sylwester Rasmus

A klasa Włocławek grupa I - 10. kolejka

Sobota (19.10)
Start Stawki - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2:2 (0:1)
Bramki: Dominik Urbański (70), Dawid Kurtys (88, samobójcza) - Dawid Kurtys (44), Szymon Baranowski (50)
15 - Mateusz Rybicki

Sadownik Waganiec - MGKS Lubraniec 1:0 (1:0)
Bramka: Dawid Wróblewski (29)
15 - Tomasz Perliński

Wzgórze Raciążek - Kujawy Kozy 3:2 (2:1)
Bramki: Stanisław Chojnacki 2 (27, 49), Przemysław Rutecki (30) - Mateusz Wojciechowski (8), Ariel Makowski (89)
15 - Sebastian Szubski

Niedziela (20.10)
Tęcza Topólka - Piast Bądkowo 4:2 (1:1)
Bramki: Krzysztof Kosiński 2 (12, 78), Stawicki 2 (63, 70) - Jakub Chojnacki 2 (33, 55)
14 - Filip Krzywicki

Orlęta II Aleksandrów Kujawski - Lech Dobre 2:1 (2:1)
Bramki: Igor Dąbrowski 2 (21, 24) - Jakub Skonieczka (36, karny)
15 - Mateusz Tybińkowski

Unia Choceń - Orzeł Służewo 1:2 (0:1)
Bramki: Arkadiusz Ruciński (51, wolny) - Karol Kuźba 2 (39, 48)
16 - Łukasz Woźniak

A klasa Włocławek grupa II - 10. kolejka

Sobota (19.10)
Victoria Smólnik - Wiślanin Bobrowniki 1:5 (1:0)
Bramki: Jacek Majewski (9) - Konrad Sobolewski 2 (55, 66), Maciej Serafin (65, wolny), Konrad Strużyna (76), Jakub Domagalski (78)
13 - Szymon Osieczak

Grot Kowalki - Łokietek II Brześć Kujawski 5:0 (4:0)
Bramki: Krystian Pawłowski, Kamil Lewandowski 2, Tomasz Wysocki, Andrzej Rutkowski
15 - Michał Słupecki

Niedziela (20.10)
UKS SMS Włocławek - Kujawiak Kruszyn 1:3 (1:0)
Bramki: Adrian Kołata (17) - Mateusz Jędrzejewski 2 (61, 86), Mateusz Szejbach (85)
16 - Adam Kraśnicki

Tłuchowia Tłuchowo - GKS Fabianki 3:1 (0:0)
Bramki: Łukasz Konic (49), Daniel Sieciński (64), Sebastian Raniszewski (90+2) - Przemysław Słomski (55).
GKS: Kunicki, Kaszuba, Pniewski, Korpalski, Kantorski, Słomski, D. Nowakowski, Półtorak, Celmer, Słomski. P. Uzarski (Milewski)
11 - Damian Ruczewski

Wicher Wielgie - Skrwa Skrwilno 3:3 (2:1)
Bramki: Kacper Krajewski (23), Michał Ziemiński 2 (42, 62) - Szymon Błachewicz 3 (39, 64, 90+1)
14 - Rafał Jankowski

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie