reklama

Wyniki meczów 3, 4 i 5 ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy [8-11 listopada 2019]

Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Zaktualizowano 
Dariusz Bloch
Wyniki i obsada sędziowska: 15. kolejka 3. ligi grupa II, 15. kolejka 4. i 14 kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej oraz meczów A klasy zaplanowanych na weekend 8-11 listopada. Artykuł będzie na bieżąco aktualizowany.

4. liga kujawsko-pomorska - 15. kolejka

WYNIKI NA ŻYWO, STRZELCY. TABELA - TUTAJ
Piątek (8.11)
Włocłavia Włocławek - Piast Złotniki Kujawskie 4:0 (1:0)
Bramki: Łukasz Grube 3 (35, 64, 80), Paweł Behlke (84)
19 - Dariusz Drozd

Trwa głosowanie...

Kto zostanie mistrzem jesieni w 4. lidze kujawsko-pomorskiej?

Sobota (9.11)
Budowlany KS Bydgoszcz - Unia Gniewkowo 2:2 (1:0)
Bramki: Piotr Siekirka (41), Paweł Dudzik (82) - Łukasz Cięgotura (59, karny), Michał Piotrowski (90+2)
12 - Patryk Piluś

Legia Chełmża - Zawisza Bydgoszcz 1:1 (1:0)
Bramki: Bartosz Pawkin (30) - Bartosz Stoppel (66)
13 - Piotr Ciesielski

Sparta Brodnica - Orlęta Aleksandrów Kujawski 0:1 (0:0)
Bramka: Miłosz Sadowski (88, karny)
13 - Adrian Sławkowski

Cuiavia Inowrocław - Lider Włocławek 0:2 (0:1)
Bramki: Robert Kowalczyk (29), Adrian Klepacz (81)
13 - Daniel Mateusiak

Pogoń Mogilno - Pomorzanin Toruń 0:2 (0:1)
Bramki: Rafał Więckowski (45+1, głową), Masato Hayashi (50, głową)
13 - Szymon Rutkowski

Notecianka Pakość- Chełminianka Chełmno 2:1 (2:0)
Bramki: Arkadiusz Makowiecki (15, głową), Dominik Kowalski (37) - Piotr Kaczkowski (77)
14 - Sławomir Winiecki

Lech Rypin - KS Sportis Łochowo 3:0 (2:0)
Bramki: Maciej Rożnowski (35, karny), Radosław Lewandowski (41), Błażej Dąbrowski (61)
14 - Andrzej Sobieszczyk

Poniedziałek (11.11)
Kujawianka Izbica Kujawska - Chemik Moderator Bydgoszcz 1:0 (1:0)
Bramka: Jan Kołodziejski (35, głową)
12 - Piotr Kośmider

Czytaj także

Wideo. Skrót meczu 15. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej Włocłavia Włocławek - Piast Złotniki Kujawskie 4:0

3. liga, grupa II - 15. kolejka

Sobota (9.11)

Unia Janikowo- Bałtyk Koszalin 6:1 (2:0)
Bramka: Adam Konieczny (9), Fabian Walaszczyk (32, samobójcza), Mikołaj Gibas (60), Przemysław Kędziora (82), Paweł Mądrzejewski (85), Filip Jagielski (90) - Maciej Gregorek (62, karny)
13 - Maciej Martyniuk

Sokół Kleczew - Mieszko Gniezno 1:0 (0:0)
Bramka: Michał Steinke (77, samobójcza)
13 - Denis Błaszczak

Nielba Wągrowiec - Jarota Jarocin 2:1 (1:0)
Bramki: Jakub Kubiński (34), Robert Leśniewski (90, karny) - Piotr Skokowski (72)
13 - Sebastian Pakuszewski

Grom Nowy Staw - Kotwica Kołobrzeg 0:1 (0:0)
Bramka: Sebastian Deja (83)
13 - Piotr Pazdecki

Polonia Środa Wlkp. - KP Starogard Gdański 1:1 (0:1)
Bramki: Piotr Skrobosiński (47) - Filip Sosnowski (36)
14 - Karol Arys

Chemik Police - Górnik Konin 3:0 (1:0)
Bramki: Szymon Kapelusz (16), Adam Wiejkuć (69, 75)
14 - Katarzyna Lisiecka-Sęk

Bałtyk Gdynia - Świt Szczecin 0:3 (0:1)
Bramki: Krzysztof Filipowicz (27, 51), Paweł Krawiec (68)
17 - Damian Dorn

Niedziela (10.11)

Pogoń II Szczecin - KKS 1925 Kalisz 1:2 (1:1)
Bramki: Michał Kwiecień (40) - Mateusz Żebrowski (43, karny), Fabian Hiszpański (81)
11 - Piotr Wiśniewski

Radunia Stężyca - Gwardia Koszalin 2:2 (2:2)
Bramki: Daniel Wojciechowski (6, samobójcza), Radosław Stępień (45) - Szymon Chać (26), Sebastian Ginter (43, karny)
13 - Aleksander Borowiak

Sportowiec 2019 Roku - zgłoś kandydata z Twojej miejscowości!

5. liga kujawsko-pomorska, grupa I - 14. kolejka

Sobota (9.11)

Radzynianka Radzyń Chełmiński - Promień Kowalewo Pomorskie 11:0 (4:0)
Bramki: Mateusz Grodzicki 3 (1, 5, 43), Paweł Romanowski (13), Jakub Bollin (51), Michał Horna (53), Nikodem Manthey 2 (61, 87), Karol Kurzyński 2 (83, 90), Paweł Górski (88)
11 - Mariusz Orzechowski

Mustang Ostaszewo - Wda Świecie 0:3 (0:2)
Bramki: Wojciech Ernest (27), Łukasz Wenerski (38), Szymon Kocieniewski (72)
12:30 - Krzysztof Kanclerz

Flisak Złotoria - Sokół Radomin 1:0 (0:0)
Bramka: Dominik Niedziałowski (73)
13 - Szymon Raniszewski

Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Unia Wąbrzeźno 0:1 (0:1)
Bramka: Marcin Gołąb (39)
14 - Piotr Siewierski

Unia Solec Kujawski - Polonia Bydgoszcz 3:0 (0:0)
Bramki: Maciej Nowacki (52), Hubert Chołuj (54), Marcin Napierała (56)
14 - Janusz Pajonkowski

Niedziela (10.11)
Elana II Toruń - Olimpia II Grudziądz 3:4
11 - Piotr Drogowski

Cyklon Kończewice - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 3:1
Bramki: Adrian Kowalski (28), Marek Banaszak (49), Łukasz Sikorski (80) - Radosław Mik (37)
11 - Sławomir Radzik

Krajna Sępólno Krajeńskie - Start Eco-Pol Pruszcz 2:4 (1:1)
Bramki: Damian Rybacki, Mariusz Mosek - Maciej Kołodziej, Jakub Krukowski, Dawid Wietrzykowski 2
13 - Marek Semrau

5. liga kujawsko-pomorska, grupa II - 14. kolejka

WYNIKI NA ŻYWO. STRZELCY. TABELA

Sobota (9.11)
LTP Lubanie - Szubinianka Szubin 5:1 (2:0)
11 - Piotr Wysocki

LKS Dąb-BOSiR Barcin - Goplania Inowrocław 2:1 (2:0)
13 - Tomasz Szpunar

Noteć Łabiszyn - Zdrój Ciechocinek 2:0 (1:0)
13 - Maciej Gebler

Mień Lipno - GKS Baruchowo 0:5 (0:1)
13:30 - Karol Kobędza

Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski - KS Prisma Dent Brzoza 2:3 (0:3)
14 - Adam Kraśnicki

Kujawianka Strzelno - Kujawiak Lumac Kowal 0:2 (0:1)
14 - Jacek Siwa

Wisła Dobrzyń n/Wisłą - Łokietek Brześć Kujawski 2:4 (0:1)
14 - Krzysztof Kaczmarek

Niedziela (10.11)
Ziemowit Osięciny - Gopło Kruszwica 1:4 (0:2)
14 - Piotr Różyński

A klasa - grupa I Bydgoszcz - 13. kolejka

Piątek (9.11)
LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska - Rawys CEO Raciąż 1:6 (0:3)
Bramki: - Tobiasz Mocek 3 (17, 39, 90), Mateusz Pril 2 (28, 86), Dominik Rybacki (72) - Dawid Sarnowski (66)
20 - Mateusz Muszyński

Sobota (9.11)
GLKS Dobrcz-Wudzyn - Sparta Przysiersk 5:3
13 - Adam Grabowski

Start Warlubie - Victoria Koronowo 1:4 (1:0)
Bramki: - Jakub Mizdalski, Damian Szczukowski, Damian Stasikowski 2
Victoria mistrzem jesieni. Gratulujemy
13 - Mariusz Burda

Grom Więcbork - Gwiazda Parkmar Inkaso Bydgoszcz 4:0
14 - Piotr Mirż

Fala Świekatowo - Cis Joltex Cekcyn 2:2
Bramki: Miłosz Brzeziński, Dawid Szczukowski -
14 - Jarosław Klein

Victoria Niemcz - Tucholanka Hydrotor Tuchola 4:3 (0:0)
16 - Adrian Miniszewski

Niedziela (10.11)
Grom Osie - Kamionka Kamień Krajeński 5:2
14 - Tomasz Sułek

A klasa - grupa II Bydgoszcz - 13. kolejka

Sobota (9.11)
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia - Mikrus Szadłowice 5:4
Bramki: Jarosław Dąbrowski, Miłosz Zalesiński, Damian Stefański, Radosław Malinowski, Marcin Skonieczka - Adam Kujawa 2, Piotr Jaworski, Patryk Lingnau.
12 - Mateusz Tybińkowski

Spójnia Białe Błota - Pogoń II Mogilno 4:2 (0:0)
Bramki: Marcin Czerwiński (64), Michał Sander (69), Oskar Suchodolski (77), Hubert Sabiniarz (90+2) - Bartosz Skorupiński (51), Michał Wojciechowski (68)
13 - Paweł Wojtysiak

Piast Kołodziejewo - Victoria Kołaczkowo 2:1 (0:1)
Bramki: Piotra Łabuszyński 2 (65, 90+1) - (26)
13 - Maciej Górczyński

Burza Tribo Nowa Wieś Wielka - Noteć Inowrocław 6:2
17 - Michał Chrzanowski

Zootechnik Kołuda Wielka - Zagłębie Piechcin 1:1 (1:0)
Bramki: Mateusz Biłoszewski (35) - Daniel Stankiewicz (65)
14 - Patryk Wódkowski

Niedziela (10.11)
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Noteć Gębice 3:4 (0:3)
Bramki: - Wiktor Owsiński 2, Krzysztof Kowalski 2
13 - Mariusz Jędrzejczyk

Pałuczanka Żnin - Znicz Rojewo 1:3
12 - Bartosz Hak

A klasa - grupa Toruń - 12. kolejka

Sobota (9.11)
Wojownik Wabcz - Drwęca Golub-Dobrzyń 2:2 (2:1)
Bramki: Karol Misiaszek (18), Bartosz Grendzicki (21) - Patryk Sitkowski (44), Kacper Piotrowski (58)
11 - Artur Żeliszczak

Victoria Lisewo - Orzeł Głogowo 3:2
Bramki: Bartosz Michalak 2, Przemysław Modrzyński -
13:30 - Wojciech Wyka

Unislavia Unisław - Pogrom Zbójno 4:4 (0:3)
Bramki: Dawid Berej (51), Jakub Hapka (67), Dawid Zagacki (76), Dawid Berej (86) - Kamil Falkiewicz (12), Mateusz Nowicki (23), Bartłomiej Baranowski (33), Kamil Falkiewicz
14 - Mariusz Korpalski

Victoria Czernikowo - Stal Grudziądz 13:0
Bramki: Patryk Łęgowski 2 (4, 38), Rikardo Dobrzyński (30), Mateusz Maślewski 4 (34, 36, 43, 60), Rafał Gołębiewski (52), Mateusz Wróblewski 5 (56, 59, 67, 71, 74)
14 - Filip Krzywicki

Niedziela (10.11)
Błękitni Podwiesk - Zamek Bierzgłowski 7:1
13 - Robert Pasek

Wisła Grudziądz - Węgrowianka Węgrowo 3:4 (2:2)
Bramki: Patryk Baczkowski (24, głową), Kacper Pryszlo (32, wolny), Maciej Pryszło (90+3) - Amadeusz Olszewski 2 (12, 36), Przemysław Nowaczek (75), Dawid Górski (89, karny).
W 90+3 min. Sebastian Ząbek obronił rzut karny wykonywany przez Macieja Pryszło.
17 - Tomasz Reszke

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3