
Autobusy linii nr 65 w kierunku Starego Fordonu i 68 w kierunku Glinek BFM od ul. Wyszyńskiego są kierowane były objazdem przez Skłodowskiej-Curie, Moniuszki, Ogińskiego, Jagiellońską.

- Jeżdżąc tam niejednokrotnie widziałem, jak ludzie ignorują ostatnie czerwone światło i wyjeżdżają komuś pod maskę - skomentował inny z internautów.

- Do wypadku doszło na rondzie Skrzetuskim. W autobus linii 64 uderzyła ciężarówka, której kierowca - według wstępnych ustaleń - przypuszczalnie wykonując manewr zawracania nie zastosował się do wskazań sygnalizacji świetlnej - poinformował Przemysław Słomski z zespołu prasowego kujawsko-pomorskiej policji.

- Wszyscy tam jeżdżą jak idioci. Wczoraj ja bym zaliczyła koncertowego dzwona, bo ludzie biorą to za rondo. Nie patrzą na światła i znaki - dodała Pani Michalina.