https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wypadek pod Brzozą w powiecie toruńskim. Audi dachowało

mc
Audi 80 dachowało na drodze nr 91 pod Brzozą.
Audi 80 dachowało na drodze nr 91 pod Brzozą. Czytelnik
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w czwartek, krótko przed godziną 16 na drodze nr 91 w okolicy Brzozy pod Toruniem. Kierowca Audi najprawdopodobniej stracił panowanie nad autem i zjechał na pobocze.

Wypadek wyglądał groźnie, ale nikt poważnie nie ucierpiał. Nie było tez utrudnień w ruchu.

Zobacz także: Tragiczny wypadek w miejscowości Olek. Nie żyje motocyklista [zdjęcia]

Na miejsce podjechali policjanci drogówki. Pomoc drogowa zabrała auto. Nasz czytelnik, który poinformował o zdarzeniu, twierdzi, że miało miejsce na 203 kilometrze drogi nr 91 w okolicach Brzozy.

Czytaj e-wydanie »

Komentarze 5

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

j
ja

Pod Toruniem też jest Brzoza i tam jest właśnie DK91. Tak czy inaczej, autor wiadomości się nie popisał.

W
Wojtek z Bydgoszczy

Szanowni komentujący. To jest Brzoza pod Toruniem! Jak wyjeżdża się dawną 1 w stronę na Włocławek jest miejscowość Brzoza. Więc proszę nie krzyczcie na Pana Redaktora, bo zapomniał dopisać Brzoza k/Torunia. Bardzo wiele to by zmieniło. Zgada się słynna Brzoza leży pod Bydgoszczą, Gąsiorek, hotel Carina i inne ciekawe miejsca, ale to jest Brzoza pod Toruniem

W
Wiel-Błąd

Brzoza to nie powiat toruński. Dlaczego nikt nie sprawdza tych bzdur przed wstawienie na strone ??? :O Powiat bydgoski - proszę Was litości

f
ffh

brzoza tez jest na dk 91

 

G
Gość
Czy aby napewno DK 91, a nie przypadkiem DK 25???
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska