XXVIII MWKJ. Drugi etap w Świeciu [zdjęcia]

Redakcja
Kolorowy peleton XXVIII Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Juniorów o Puchar Prezydenta Grudziądza gościł w niedzielę w gminie Świecie nad Wisłą. Na trasie Świecie - Sulnowo - Czaple - Świecie (5 okrążeń) rozegrano drugi etap. Najlepszy w nim okazał się Filip Maciejuk (SMS Żyrardów), który dystans 110 km pokonał w czasie 2h 34' 23". Drugi był Białorusin Kanstantsin Bialiauski (strata 2 sekund), a trzeci Holender Maikel Zijlaard (RWC AHOY) ze stratą 6 sekund. Czwarty finiszował lider wyścigu Dawid Czubak (KTK Kalisz - SMS Toruń), który do zwycięzcy stracił 7 sekund. fot. Sławomir Wojciechowski Sławomir Wojciechowski
Kolorowy peleton XXVIII Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Juniorów o Puchar Prezydenta Grudziądza gościł w niedzielę w gminie Świecie nad Wisłą. Na trasie Świecie - Sulnowo - Czaple - Świecie (5 okrążeń) rozegrano drugi etap.

Materiał oryginalny: XXVIII MWKJ. Drugi etap w Świeciu [zdjęcia] - Gazeta Pomorska