XXXII Zjazd Kawalerzystów w Grudziądzu. Zwyciężczynią 3 Biegu Ułańskiego została Monika Andrzejczak! [zdjęcia]

Piotr Bilski
I miejsce w 3. Biegu Ułańskim ze znakomitym czasem 42 minuty i 36 sekund zajęła Monika Andrzejczak reprezentująca 12 Batalion Dowodzenia Ułanów Podolskich ze Szczecina. Monika Andrzejczak  jednocześnie wygrała 3. Bieg Ułański i została pierwszą kobietą w jego historii, która tego dokonała! Ustanowiła także rekord trasy.
I miejsce w 3. Biegu Ułańskim ze znakomitym czasem 42 minuty i 36 sekund zajęła Monika Andrzejczak reprezentująca 12 Batalion Dowodzenia Ułanów Podolskich ze Szczecina. Monika Andrzejczak jednocześnie wygrała 3. Bieg Ułański i została pierwszą kobietą w jego historii, która tego dokonała! Ustanowiła także rekord trasy. Piotr Bilski
Imprezą towarzyszącą XXXII Zjazdowi Kawalerzystów w Grudziądzu był 3. Bieg Ułański na dystansie 12 kilometrów po górkach Strzemięcińskich. Najlepszą biegaczką okazała się Monika Andrzejczak reprezentująca 12 Batalion Dowodzenia Ułanów Podolskich ze Szczecina.

Oto lista zwycięzców 3. Biegu Ułańskiego o Złotą Ostrygę Centrum Wyszkolenia Kawalerii w Grudziądzu:
Najlepsze panie:

• I miejsce ze znakomitym czasem 42 minuty i 36 sekund zajęła Monika Andrzejczak reprezentująca 12 Batalion Dowodzenia Ułanów Podolskich ze Szczecina. Monika Andrzejczak jednocześnie wygrała 3. Bieg Ułański i została pierwszą kobietą w jego historii, która tego dokonała! Ustanowiła także rekord trasy!
  • II miejsce: Martyna Jakóbczyk z Grudziądza
  • III miejsce: Katarzyna Butowska ze Starogardu Gdańskiego
3. Bieg Ułański o Złotą Ostrogę CWK w ramach XXXII Zjazdu Kawalerzystów w Grudziądzu

XXXII Zjazd Kawalerzystów w Grudziądzu. W ramach obchodów: 3...

Najlepsi panowie:

• I miejsce - Daniel Adamski 12. Batalion Dowodzenia Ułanów Podolskich ze Szczecina z czasem 42 minuty 48 sekund.