Yury Gazinsky/ Dienis Czeryszew/ Artiom Dziuba/ Aleksandr Gołowin - gole w meczu Rosja - Arabia Saudyjska [BRAMKI, YOUTUBE]

STYK, AIP
Rosja - Arabia Saudyjska na otwarcie mundialu. Rosjanie objęli prowadzenie w 12. minucie po golu Yury Gazinskiego. Potem w 43. minucie na 2:0 podwyższył Dienis Czeryszew. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:0.

W grupie A poza poza Rosją i Arabią Saudyjską znajdują się jeszcze Egipt i Urugwaj. Faworytem zdaje się być drużyna z Ameryki Południowej. Gospodarze turnieju i Egipcjanie raczej powalczą o drugie miejsce.

Rosja trafiła dla siebie na przyzwoitą grupę. Choć z Urugwajem o zwycięstwo będzie trudno, to Egipt i Arabia Saudyjska są w zasięgu podopiecznych Stanisława Czerczesowa. Dlatego nikt nie wyobraża sobie, żeby w meczu otwarcia, gospodarz imprezy nie zgarnął trzech punktów.

eSkadra na mundial - ARKADIUSZ MILIK.

Wszystkie 64 mecze mundialu będą transmitowane w antenach otwartych Telewizji Polskiej. Nawet w trzeciej kolejce fazy grupowej, gdy dwa mecze będą się zaczynać o tej samej porze: jeden będzie emitowany w Jedynce, drugi – w Dwójce. W TVP Sport będzie wtedy transmisja łączona. Na czas mundialu TVP Sport zmieni się w kanał poświęcony wyłącznie mistrzostwom świata.

Mecz Rosja - Arabia Saudyjska online >> tutaj <<

Yury Gazinsky - pierwszy gol na mundialu 2018

Jurij Gazinski to rosyjski piłkarz występujący na pozycji pomocnika. Od 2013 roku jest zawodnikiem FK Krasnodar. W reprezentacji Rosji zadebiutował 31 sierpnia 2016 w towarzyskim spotkaniu z Turcją (0:0) - za Wikipedia.pl

Dienis Czeryszew. Rosjanie prowadzą 2:0

W 43. minucie prowadzenie Rosjan podwyższył Dienis Czeryszew. To napastnik hiszpańskiego Villarreal, wcześniej związany także z Realem Madryt.

W drugiej połowie na 3:0 podwyższył Artiom Dziuba.

Na 4:0 w doliczonym czasie gry strzelił jeszcze ponownie Dienis Czeryszew, wynik meczu ustalił Aleksandr Gołowin.

Bramki zobaczysz na stronie TVP: >> tutaj <<