Oboje pochodzą z Bydgoszczy. Radosław Szyszka biega już 10 lat. Pani Beata przez długi czas kibicowała mu podczas zawodów. Obecnie też startuje w zawodach.
- Beatka jest osobą niepełnosprawną. Trenuje w sekcji lekkoatletycznej w Bydgoszczy. Od roku biegamy razem - usłyszeliśmy od Radosława Szyszki.
Biegacz zdradził też, że jego ukochana na co dzień biega krótkie dystanse 100 i 200 metrów. W Inowrocławiu postanowiła pokonać znacznie dłuższą trasę, liczącą ponad 7 kilometrów. Do czego przygotowywała się wspólnie z panem Radosławem.
Zaręczyny odbyły się tuż po ukończeniu biegu. Świadkami tego wydarzenia byli inni sportowcy oraz liczni kibice. Pani Beata nie kryła wzruszenia. Szczęście malowało się twarzy pana Radka.
Wybory 2025. Zwycięstwo Nawrockiego, wysoka frekwencja
