Zawisza Bydgoszcz przegrał w Krakowie. Stracił aż trzy bramki

(STYK)
Cracovia - Zawisza.
Cracovia - Zawisza. Polska Press
Zawisza mógł dziś opuścić miejsce zagrożone spadkiem do pierwszej ligi. Niestety, przegrał w Krakowie 1:3.

Bydgoszczanie zagrali nieźle w pierwszej połowie, która zakończyła się bezbramkowym remisem. Niebiesko-czarni mieli okazje do zdobycia bramki, ale Majewskiemu i Pawłowskiemu brakowało precyzji przy strzałach. Podobać często mogła się też ich gra w obronie.

Zapis relacji na żywo:Cracovia - Zawisza na żywo.
Z drugiej połowy ekipa Mariusza Rumaka szybko musi wyciągnąć wnioski. Zawiszanie stracili aż trzy bramki. Na listę strzelców wpisali się kolejno: Jendrisek (55), Rakels (58) i Budziński (77). Dopiero w doliczonym czasie gry honorowego gola dla niebiesko-czarnych strzelił Świerczok.

Cracovia - Zawisza Bydgoszcz 3:1 (0:0)

Bramki: Jendrisek (55), Rakels (58), Budziński (77) oraz Świerczok (90).
CRACOVIA: Pilarz - Deleu (78. Rymaniak), Sretanović, Polczak, Marciniak, Covilo, Dąbrowski, Rakels, Cetnarski (71. Zjawiński), Budziński (86. Kapusta), Jendrisek.
ZAWISZA: Sandomierski - Wójcicki, Micael, Marić, Pulhac - Majewski, Drygas (79. Barisić) - Smektała, Predescu (61. Mica), Pawłowski (57. Kamiński)- Świerczok.