Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Zawisza Bydgoszcz rozgromił Piasta Złotniki Kujawskie 9:0...

Zawisza Bydgoszcz strzela 9 goli w Pucharze Polski! [zdjęcia]

Zawisza Bydgoszcz rozgromił Piasta Złotniki Kujawskie 9:0 (4:0) w meczu IV rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu bydgoskiego. Do przerwy popis dał Patryk Straszewski. Napastnik niebiesko-czarnych zdobył cztery bramki, a potrzebował do tego tylko 14 minut (18, 23, 29, 32)! Po przerwie gole dla zawiszan strzelali:Rafał Piekuś (54), Adam Wiśniewski (77), Mateusz Oczkowski (79), Medard Dahms (82) i Straszewski (87).

W Solcu Kujawskim miejscowa Unia, występująca w klasie okręgowej, podejmowała imienniczkę z Janikowa, która rywalizuje w III lidze. Wygrali janikowianie 2:1 (0:0). Gole strzelili: Kamil Kuropatwiński (57), Adam Konieczny (69) - Kacper Sapa (66).

Mecz Start Eco-Pol Pruszcz - Wda Świecie został przełożony. Nowy termin zostanie ogłoszony po rozpatrzeniu odwołania Sportisu Łochowo. Przypomnijmy, że Sportis w poprzedniej rundzie wygrał z Wdą 2:0, ale wynik został zweryfikowany jako walkower 3:0 dla Wdy z powodu gry nieuprawnionych zawodników w drużynie z Łochowa.

W 1/8 finału już na szczeblu Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej są mające wolny los: Cuiavia Inowrocław, Pogoń Mogilno, Polonia Bydgoszcz i Unia Gniewkowo, a także Chemik Moderator Bydgoszcz, który broni trofeum.

Z podokręgu toruńskiego awans wywalczyli: Mustang Ostaszewo, Sparta Brodnica, Pomorzanin Toruń i Cyklon Kończewice.

Z podokręgu włocławskiego awansowali: Kujawiak Kowal, Orlęta Aleksandrów Kujawski, Lech Rypin.

Wczesna pora meczu Igi Świątek z Soraną Cirsteą w Madrycie!